Брандиране в Интернет

От: Брандиране в Интернет

Определено ми харесва сайта:). Не е ли обаче малко мястото за описанието и останалото инфо, а клипчета могат ли да се качват:)
 
От: Брандиране в Интернет

Благодаря waldes, доста си поиграх с визията. Клипчета могат да се качват и да се визуализират в прозорче, както офертите (с линк). Мястото е предвидено за мини странички с най-съществената информация, колкото да събуди интерес у потенциалните клиенти. Но може да се допълни още инфо - ще го обмисля ;)
 
От: Брандиране в Интернет

Хубаво начинание. 1 забележка - мейлът нека е изображение, че няма отърване от спамерите.
 
От: Брандиране в Интернет

Хубаво начинание. 1 забележка - мейлът нека е изображение, че няма отърване от спамерите.

Мерси Тео. Да, мейлът е в кликаемо изображение и зарежда контактна форма. Да не би някъде да съм се изпуснала с текстов мейл? Или кеша го визуализира някъде...
 
От: Брандиране в Интернет

Имах предвид контактния мейл на сайта. Да, и тези ще ги 'предпазя' от спам*рчета. Мерси за подсещането.
 
От: Брандиране в Интернет

@Delano, радвам се, че ти допада проекта ми. Благодаря за отзива!

Предвид мнението на waldes относно мястото за инфо - направих редизайн на сайта с възможност за добавяне на повечко информация в листинг страничките. Съобразих и мобилните потребители с мобилен изглед - не с отделна версия, а с адаптивен дизайн. С един уеб адрес се визуализира еднакво за всички устройства, свързани към мрежата. ;)
 

Горе