Брат ми има мерак да пише статии - на български и английски език

От: Брат ми има мерак да пише статии - на български и английски език

Много добре, че надъхваш брат ти да изкарва пари самостоятелно, но може ли да видим негови статии на бг и енг:).
Идеята е добра:)
 
От: Брат ми има мерак да пише статии - на български и английски език

Даммм, ще е хубаво да видим някъде нещо писано от него.
 
От: Брат ми има мерак да пише статии - на български и английски език

При подобни оферти е загуба на време да не се дават примерни статии. Всеки ще пита за такива.
 
От: Брат ми има мерак да пише статии - на български и английски език

Лоша оферта, при която провалът е почти сигурен. Хем брат ти не е писал досега и не може да пише, хем ще върши работа като на професионалист? Че и на всичкото отгоре ще пише статии на цени, надвишаващи цените на едни от най-добрите копирайтъри тук във форума? И това без опит, без портфолио, без изградени навици на работа, вероятно е и ученик, което има своите негативи и означава, че най-малкото няма да има време да спазва срокове.

Хубаво е, че искаш да му помогнеш, но в случая ще си направиш лоша услуга - брат ти го е срам и не може сам да се регистрира и да пусне тема за това, ти трябва да му вършиш работата, а какво остава за другото? И моля, не ми излизай с довода, че му помагаш - достатъчно е той като се регистрира да му помогнеш, като заложиш името си и пишеш в темата му, казвайки, че ти е брат и може да му се вярва , или пък когато получиш някоя поръчка за статии, директно да я дадеш на брат си да пише, а ти да го поправяш където сгреши, и така сам ще разбереш, дали ще го бъде в тая работа или не.

Интересно ми е защо брат ти едва сега иска да се занимава с това, имал е друга работа или е ученик? Но е хубаво, че иска да работи и сам да си изкарва парите, пожелавам му да успее в начинанието!
 
От: Брат ми има мерак да пише статии - на български и английски език

Студент е. Колкото до това, че аз му пиша темата - не намирам смисъл да го карам да се регистрира, да спамне 10 теми и после тепърва да тръгва да открива топлата вода как да си продаде труда, след като аз съм минал по този път много отдавна и не ме бърка да отделя няколко часа време, че да тръгне работата.

Относно цената - аз лично я намирам за приемлива, макар да си признавам, че ние с български фирми много не работим, като изключение правят няколко бг СЕО екипа, с които си работим дългосрочно от много време по английски и български проекти, така че не ни е проблем да им изпълняваме заданията на роден език, когато имат нужда от тази услуга.

Сеймпъли имам - ще пратя на който се интересува.

Относно неопитността - това го има във всичко. Ние повечето ни писатели сами сме си ги обучили относно писането за интернет цели - процес който отнема някакво време, но винаги си заслужава. И винаги е по-добре да имаш кадърен писател, който да обучиш на триковете в интернет маркетинга, отколкото някой който знае триковете в интернет маркетинга, но идея си няма как да върже няколко реда текст. Но това е как ние правим бизнес, всеки си има предпочитания.

До няколко часа ще отговоря на хората писали ми на лично съобщение и разбира се на тези, писали тук в темата.

Благодаря за интереса. :)

Поздрави!
 
От: Брат ми има мерак да пише статии - на български и английски език

На нас би ни устройвала цена от 0.60лв. на 100 думи, 0.80лв. на 100 думи, или 1.00лв. на 100 думи. Тъй като не работим за слава, ще изберем да работим с хората, които предоставят най-добро съотношение на качество към цена.

Това е твой цитат от твоя тема, в която търсиш копирайтъри на английски език. В последствие темата ти се превръща в спор, в който уверено защитаваш тезата, че такава цена за писане на английски е нормална за българския пазар. Сега, когато става дума за брат ти, който предлага такава услуга, искаш 1.50 лв за 100 думи. Голям тарикат си, няма що. Аз лично нито бих писал за теб, нито бих ти възложил да пишеш.

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=52846
 
От: Брат ми има мерак да пише статии - на български и английски език

Здравейте,

@waldes, @Blinky и @caikox - изпратих ви линк към sample статии писани от брат ми. На български и на английски.

След мъничко ще пусна същия сеймпъл и на хората писали на лично.

@v90 - моите адмирации, че си направил и невъзможното, за да разбереш какъв е главният ми бизнес - агенция за текстове с онлайн насоченост. Разбира се постижението ти щеше да е още по-впечатляващо, ако не бях споменал това в опънинг поста на тази тема, но положените от теб усилия трябва да бъдат оценени достойно. Така е честно все пак.
 
Последно редактирано:
От: Брат ми има мерак да пише статии - на български и английски език

Чакайте бе, вие май го забравихте този тъпоумник от едно време ( автора ) ?

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=52846
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=51473




сеир на макс


забележете в първата тема, а тя е доста дълга, въпросния тъпоумник нагруби доста копирайтери, забележете и това:
Евтино - тук идеята е проста. Ако решим да поръчваме от iWriter, можем да си набавим подобна услуга за около 0.50-0.60$ на 100 думи. Качеството й ще е е дискусионно, разбира се, може да е супер, може да е отвратително. Но пък нали за това пишем обява тук, в този форум. На нас би ни устройвала цена от 0.60лв. на 100 думи, 0.80лв. на 100 думи, или 1.00лв. на 100 думи. Тъй като не работим за слава, ще изберем да работим с хората, които предоставят най-добро съотношение на качество към цена.
И това при положение на ЕН текстове, вижте как се обръща палачинката на макс.
 
От: Брат ми има мерак да пише статии - на български и английски език

Чакайте бе, вие май го забравихте този тъпоумник от едно време ( автора ) ?

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=52846
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=51473




сеир на макс


забележете в първата тема, а тя е доста дълга, въпросния тъпоумник нагруби доста копирайтери, забележете и това:

И това при положение на ЕН текстове, вижте как се обръща палачинката на макс.


Точно това се опитвах да кажа малко по- горе.
 
От: Брат ми има мерак да пише статии - на български и английски език

Extended, аз ще ти купувам статиите по 0.50$ на 100 думи, защото си голям тарикат и гледаш да прецакаш всички във форума, но в същото време лансираш брат си, който най-вероятно в 1 изречение на английски, допуска най-малко 5 правописни грешки, а да не говори какво мазало е с времената и членуването. Какво ще кажеш за моята ТОП оферта?
 
От: Брат ми има мерак да пише статии - на български и английски език

Това тука да не ти е социален дом за деца със специални потребности? Ако ти си бил преценил, че баба ти не се била справила и не знам си кво. Значи възлагам на брат ти тема (през теб), той пише, ти не харесваш (не е ли важно дали аз ще харесам?) и възлагаш на сульо да я пренапише. Т.е. чакам два пъти повече и не е ясно какъв ще е резултата? Че и цените са, като за човек с опит. Това някаква шега ли е?

Да не говорим за двойния ти стандарт при оценяването, който са разнищили колегите :-o
 
От: Брат ми има мерак да пише статии - на български и английски език

Здравейте,

Отговорих на всички лични съобщения свързани с услугата, както и съм писал лични съобщения на всеки проявил интерес в темата.

Поздрави!
 
От: Брат ми има мерак да пише статии - на български и английски език

И на мен ми се струва доста несериозна темата. Честно казано никой не го интересува брат ти какво искал да прави. По същата логика можеше да е и "Комшийката се чуди какво да прави по цял ден и викам я да я намеря малко занимание..."

Редно беше брат ти да се регистрира във форума, да участва активно и когато събере мнения и някаква репутация, да си предлага услугите.
 
От: Брат ми има мерак да пише статии - на български и английски език

Защо 90% тук се мислят за копирайтъри? Всеки кеото знае гор-долу добре Български, си мисли че е копирайтър. НЕ Е ТАКА. За да сте добри копирайтъри, трябва изклюително добре да разбирате какво е SEO, как се пише статия, колко ключови думи да има, къде да ги има и т.н. Нищо не искам да кажа, но недейте да се наричате копирайтър, само защото си пишете на Български език. Успех желая разбира се.
 
От: От: Брат ми има мерак да пише статии - на български и английски език

За да сте добри копирайтъри, трябва изклюително добре да разбирате какво е SEO, как се пише статия, колко ключови думи да има, къде да ги има и т.н.

Това не е вярно. Бъркаш нещата. Има огромна разлика в това, да се пишат seo текстове или да се пише статия. Примерно аз и моят екип при поръчка си пишем нормална статия, ако клиента поиска да получи seo статия, тогава така я пишем. И също така да не се забравя, че една seo статия трябва да бъде в пъти по-скъпа.
 
От: От: Брат ми има мерак да пише статии - на български и английски език

Това не е вярно. Бъркаш нещата. Има огромна разлика в това, да се пишат seo текстове или да се пише статия. Примерно аз и моят екип при поръчка си пишем нормална статия, ако клиента поиска да получи seo статия, тогава така я пишем. И също така да не се забравя, че една seo статия трябва да бъде в пъти по-скъпа.
Да, съгласен съм, имах предвид че, всеки които знае Български език се нарича копирайтър, и всеки които знае как да напише текст във фотошоп, се нарича лого дизайнер. това имах предвид. защото не е уважение към професионални копирайтъри, които от години пишат статии.
 
От: Брат ми има мерак да пише статии - на български и английски език

добре Български
На български, български се пише с малко "б". Да знаеш.
 

Горе