Бутон "Изход" не функционира

Ekna

New Member
Здравейте,

по някаква причина не мога да изляза от блога си, независимо от къде го отварям.

Моля дайте съвет как да корегирам това. Когато натисна "Изход" ми казват "Пренасочваме Ви." и ме връща пак на началната ми страница, без да съм излязла.

Но, моля, обяснявайте като на първолак, нищо не разбирам от ХТМЛ.
 
От: Бутон "Изход" не функционира

За Blogger ли става въпрос?
 
От: Бутон "Изход" не функционира

За Блогър става въпрос. Писала съм какво ми дава - за кратко изписва горе в лентата на браузъра "Пренасочваме Ви" и ме връща на началната страница на блога ми, където виждам, че отново съм логната и отново натискам "Изход" и така до безкрай.

Пробвах с F5. Единствената разлика е, че не дава съобщението "Пренасочваме Ви", но ефектът е същият - пак съм си в логната в блога. Пробвах логаут през телефона - пак същото. Ще пробвам и през другия ми телефон, но съм скептик.

Мислех, че може да има нещо общо с кода, защото преди това да стане пробвах да бърникам в кода на шаблона с идеята да махна навигационната лента, но не ми се получи и възстанових нещата, както, според мен си бяха преди. Понеже изходът е в навигационната лента и за това си мисля, че може да съм оставила някоя неизтрита точка или бог знае... може би говоря глупости, не знам ;)
 
От: Бутон "Изход" не функционира

Оправи се проблема след като изчистих бисквитки, кеш и т.н. на браузъра. Излишно ви занимавах, но беше досадно, а не се сетих първо това да направя. Даже може мод да изтрие темата, нищо полезно не казва.
 
От: Бутон "Изход" не функционира

Това може да се получи и, когато си в Гугъл акаунта си и при зареждане на блога в блогър той автоматично те логва.
 
Re: От: Бутон "Изход" не функционира

Оправи се проблема след като изчистих бисквитки, кеш и т.н. на браузъра. Излишно ви занимавах, но беше досадно, а не се сетих първо това да направя. Даже може мод да изтрие темата, нищо полезно не казва.

Да, както се предполагаше каширането....изчистването на кеша в браузъра или нещо ако на сървъра се е получило. Айде успехи. ;)
 

Горе