Бъдете онлайн!

minimalvoice

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
logo.png


Здравейте! Не всеки има времето и знанията за да си направи блог или онлайн магазин. Ако вие искате да имате блог с професионална визия, нямате уеб сайт в който да продавате продуктите си, а и бюджета ви е ограничен, то вие сте попаднали на правилното място. Аз ще ви направя блог в който вие ще се влюбите, ще направя перфектният онлайн магазин за вашите продукти.

Блогът, който ще създам за вас е на базата на системата Wordpress. Ще можете да избирате от темите които аз предлагам или вие ще ми предоставите желана. Сайтът ще бъде достатъчно оптимизиран за да започнете да поствате веднага и да бъдете открити от Google.

Онлайн магазините, които създавам са базирани на системата OpenCart. Към изграждането му, се включват 10 продукта, които аз ще добавя.

Офертите се създават на базата на желанията на клиента.

Бедното ми за сега портфолио, можете да откриете тук.

Можете да се свържете с мен през личният ми сайт или на email: me[at]nikolaweb.com
 

Прикачени файлове

  • logo.png
    logo.png
    17.2 KB · Преглеждания: 9
От: Бъдете онлайн!

Здравейте колеги,

Силно препоръчвам това момче.Имах възможността и късмета, благодарение на predpriemach.com, да се запозная с него. Създаде онлайн магазин (който няма да цитирам, има го в подписа ми) в рамки на 3 дена. Нямах познания и време да се науча да го правя. Благодарение на него спрях да ползвам платформата на съмъркарт (за която плащах скромната сума от 60.00 лв.) и ползвам почти безплатната (минимални, задължителни разходи - хостинг, домейн), създадена от него. Адски съм доволен от неговата работа. Мога да заявя, че се справи повече от перфектно. Аз имах продуктите, той познанията. Получи се нещо наистина страхотно (мен лично ме удовлетворява на 100%), което ще надграждам с времето.
 
От: Бъдете онлайн!

ЪП! Ниски цени и качествена изработка!
 
От: Бъдете онлайн!

Без-име-678x200.png


Още един онлайн магазин към портфолиото ми! Повече инфо тук. Линк към проекта тук.
 
От: Бъдете онлайн!

bgc.jpg
*Обновен дизайн и настройка. Виж проекта тук.
Свободен за нови поръчки!
 
От: Бъдете онлайн!

Сам си написал че имаш скромно портфолио, пусни едно две ревюта безплатни или на половин цена на някой нуждаещ се от форума, така и оценки и препоръки ще получиш, а и ще си обогатиш портфолиото, успех
 
От: Бъдете онлайн!

Здравей! Вече имах тема за безплатна помощ. Направих 1 магазин и помогнах за няколко блога. Просто няма много възползвали се.

Сам си написал че имаш скромно портфолио, пусни едно две ревюта безплатни или на половин цена на някой нуждаещ се от форума, така и оценки и препоръки ще получиш, а и ще си обогатиш портфолиото, успех
 
От: Бъдете онлайн!

Свържи се с мен и ще измислим нещо. Напиши ми на ЛС темата на блога, горе-долу какъв дизайн искаш и ще ти кажа цена.
 
От: Бъдете онлайн!

bghip.jpg
Портфолиото е обогатено с още един блог. Инфо тук. Линк към проекта тук.
 

Горе