Българска Print On Demand компания?

ExTended

Active Member
Здравейте,

Едно от нещата, с които се занимавам, е продажба на Print on Demand продукти с мои дизайни на тях, но главно към хора от САЩ, англоезичните страни и Западна Европа. Ползвам различни платформи, включително Шопифай + Принтифай, където просто слагаш дизайна върху различни продукти, качват се продуктите в сайта ти директно от апп-а и когато стане продажба, директно пращат продукта към клиента, като просто ме чарджват за цената на изработката + шипинга, което пак става автоматично. Шипинг кода се ъпдейтва автоматично, така че буквално работата ми по къстъмър сървис нещата и обработка на поръчките е 0 минути.

Интересува ме дали случайно някой е попадал на български вариант на това цялото нещо, тъй като бих бил изключително радостен да изкарам някой лев и от локалния пазар с дизайните, които така или иначе правя за Worldwide.

Най-вече ме интересува за тениски, чаши, хуудита, мъгове, калъфки на възглавници, кейсове на телефони, блузи/пуловери и танк топове. Може би и шапки.

Ориентировъчно търся цена за изработа с включена доставка на тениска да е под 20лв. Ако ще се плащат 20+лв. има компаниии в УК, които ще напечатат и доставят тениската с 10/10 качество за тези пари до 5 работни дни, така че се губи смисъла.

Поздрави!
 
Последно редактирано:

Горе