Български афилиейт

matevone

Active Member
Здравейте хора

Отскоро работя на ново място и щ стартираме афилиейт програма за сайта си www.taka.bg който е заинтересуван скоро ще пусна детайлите
 
От: Български афилиейт

ха. Това беше моя идея. Така и не ми остана време да се занимавам с нея. Бях я споделил с един програмист от форума (или от другия, който е малко конкурентен).
 
От: Български афилиейт

Ами не знам кое точно е било твоя идея при положение , че работя за чужденци , но все пак се радвам , че и други хора са се сетили за нещо подобно :)

Както и да е малко повече детайли:


Всичко ще се траква с Пост Афилиейт Про софтуера.

Ще предлагаме следното:

Между 1 и 5 лева за постъпило клентско запитване в зависимост от категорията. Потребителят няма да е необходимо да се регистрира или нещо подобно.

30 дневна бисквитка за завърнали се потребители.

Цените ще ги покажа както и самта програма до 1 седмица с линк!
 
От: Български афилиейт

На всички заинтересовани предлагаме следните условия:

20% от приходите направени от всяка компания, регистрирала се в платформата благодарение на съответния афилиейт за период от 6 месеца.

Както съответно и възнаграждение за препратени потребители, които са отправили своето запитване към компаниите регистрирани в платформата. Важно е да се отбележи, че услугата е напълно безплатна за потребителите, като от тях не се изисква да се регистрира, поради което ще е много лесно да се обърнат посетителите в хора, които наистина попълват запитвания:

Ето и предлаганите възнаграждания за различните категории:

Pricings%20offer%20TAKA%20BG%20Affiliate%20program-1.jpg


_SrWIXOKqppryvFpIS8i8KQbEvw9T8CS6GrNrkz7qr8
Pricings%20offer%20TAKA%20BG%20Affiliate%20program-2.jpg

0wH_z1iSTZ5PuX2d-RvC0qQbEvw9T8CS6GrNrkz7qr8

0wH_z1iSTZ5PuX2d-RvC0qQbEvw9T8CS6GrNrkz7qr8
 
Последно редактирано:

Горе