Български директории за статии

sparc

Active Member
Здравейте,
нуждая се от съвет. Имам нужда от информация за директории, в който могат да се качват спиннати статии на български език. Интересуваме директории, които линкват добре и още нещо в колко директории трябва да се линква една статия за да не бие на очи пред гошо.:)
 
От: Български директории за статии

Здравейте,
нуждая се от съвет. Имам нужда от информация за директории, в който могат да се качват спиннати статии на български език. Интересуваме директории, които линкват добре и още нещо в колко директории трябва да се линква една статия за да не бие на очи пред гошо.:)

Не е добре да се добавят спиннати статии. Всеки уважаващ себе си собственик на бг директория за статии няма да ги допусне!
Поне аз няма да се навия в моите :)
 
От: Български директории за статии

Ами пробвах със сателитки, но нямаше резултат. Ще пробвам в няколко блога да видя ще дадели резултат.
 
От: Български директории за статии

Не стига, че са безплатни а ти искаш със статия за 10 лв. да минеш поне толкова директории? :cry:

за сателитките - трябва време и поддръжка

отдели на ден по половин час за написването на една статия и събмит в няколко добри соц.мрежи и после кажи дали има ефект
 
От: От: Български директории за статии

Не стига, че са безплатни а ти искаш със статия за 10 лв. да минеш поне толкова директории? :cry:

за сателитките - трябва време и поддръжка

отдели на ден по половин час за написването на една статия и събмит в няколко добри соц.мрежи и после кажи дали има ефект
Сподели кои социални мрежи да използвам.
 
От: Български директории за статии

Всяка втора тема наказан сайт или панда и хората още правят спин :). Тц, тц, тц...
 
От: Български директории за статии

Всяка втора тема наказан сайт или панда и хората още правят спин :). Тц, тц, тц...
Пандата е един човек дето ти посещава сайта от Европа, ако след него сайта е в серпа значи си надвил пандата. Според мен спина не влияе на класирането, а това до колко сайта ти е одобрен от момчето на Гугъл.
 
От: Български директории за статии

Вярно е, че всичко е възможно, но по-добре си отдели време и използвай качествено съдържание и линкове. Така няма да има притеснения, че трудът ти е отишъл на вятъра.
 
От: Български директории за статии

Намираш пари от някъде (ти си знаеш) поръчваш при някой добър копирайтър и след 30-та уникална статия нещата вече са различни, всичко друго е вятър няблягай на качеството, на вече одобрените статии набави солидно количество бек линкове и гледай какво става след месец.
 
От: Български директории за статии

Идеята с уникалните статии е добра, но само заради гошо не си струва. Реални клиенти от това не се печелят. За 5 лв си гарантирам около 100 посещения с реклама и на всеки 300 някой купува и си връщам инвестицията. Пък и нещата при мен са динамични, ключовите думи се променят в зависимост от търсенето.
 

Горе