Български таблет за 300 лева!?

DANGERZONE

Member
Дизайнът, корпусът и някои от платките на таблета са изцяло родно производство, а най-съблазнителна звучи предвидената цена – 300 лева.

Подробности, може да видите тук:
 
От: Български таблет за 300 лева!?

Егати за едни 30 000$, те за какви идиотии се дават пари в нашата държава пък за това да няма..... Бойко, включвай се!
 
От: Български таблет за 300 лева!?

и колко още разработки на наши учени, тънат в прахоляк, не е истина .....
 
От: Български таблет за 300 лева!?

хаха и ква разработка е това?? Вие погледнахте ли хубаво това произведение на изкуството! БГ били някои части... ами то си и личи- нема такъв тууууч, сигурно е 3 кила и кат гледам габаритите са му колко кутия от обувки :) Тва май всеки таблет може да направи и без да е Учен от БАНан...стига да има тъч-скриина, който май не беше сред изброените бг-части хаха
Аз текова туловище и за 50лв нема си взема, незнам тия за какви 300лв мечтаят :) Чайнагай ше направи за 50 гущера в пъти по добър, несравним дори.... Учените от БАН хаха...разработки и те вкарват :D
 
От: Български таблет за 300 лева!?

аз имах пред вид под "разработка", за медикаменти, но не се дооточних ...
 
Е това е прототип, сглобен от подръчни материали. Такива части са имали, такива са сложили :).
 
От: Български таблет за 300 лева!?

хаха и ква разработка е това?? Вие погледнахте ли хубаво това произведение на изкуството! БГ били някои части... ами то си и личи- нема такъв тууууч, сигурно е 3 кила и кат гледам габаритите са му колко кутия от обувки :) Тва май всеки таблет може да направи и без да е Учен от БАНан...стига да има тъч-скриина, който май не беше сред изброените бг-части хаха
Аз текова туловище и за 50лв нема си взема, незнам тия за какви 300лв мечтаят :) Чайнагай ше направи за 50 гущера в пъти по добър, несравним дори.... Учените от БАН хаха...разработки и те вкарват :D

Гордея се че съм българин...даже и 3 кила да тежи, пак е българско. Всеки от някъде започва, плювай китайците а не нашите. За това сме на такова дередже, да не си припомняме вица за Нане и Вуте.
 
От: Български таблет за 300 лева!?

Убава работа, ама малко прилича на нещо, дето всеки PC geek може да си сглоби и сам, да му изхака един линукс и айде готово...
И с тоя изолирбанд на презентацията трудно ще омаят някой да го финансира....

Иначе хубаво, че има ентусиазъм, ама не изглежда нещо особено. Като имаш предвид и че китайските андроиди вървят по 70-80$.
 
От: От: Български таблет за 300 лева!?

Гордея се че съм българин...даже и 3 кила да тежи, пак е българско. Всеки от някъде започва, плювай китайците а не нашите. За това сме на такова дередже, да не си припомняме вица за Нане и Вуте.

Пази боже :)


Аз предпочитам китайско да си купя, отколкото бг.

Сравнявал съм един и същи продукт китайски и български и китайския е по добър.

просто ония вече си имат техника, ресурси всичко..
а наще тарикати искат от нищо нещо да направят.

ДОРИ МЕБЕЛИ ПРОИЗВЕДЕНИ В КИТАЙ СА ПО-КАЧЕСТВЕНИ ОТ БЪЛГАРСКИТЕ.

За таблет незнам...
има 1000 марки който уж са бг а се пшравят от китайски части.
бойлери, скари и сума ти дребна електротехника.

българско производство а 100% от частите внос от китай :)
 
От: Български таблет за 300 лева!?

В другата тема за таблети някой беше дал линк за някакви индийски за по $40 парчето, които могли да паднат и до $10 бройката. Просто не виждам как нашите могат да се конкурират с азиатските по отношение на цената, а и по качество също.
 
От: Български таблет за 300 лева!?

В другата тема за таблети някой беше дал линк за някакви индийски за по $40 парчето, които могли да паднат и до $10 бройката. Просто не виждам как нашите могат да се конкурират с азиатските по отношение на цената, а и по качество също.

не може 10$ парчето да е таблет.

А индийско не ти трябва чуеш ли пакистан и индия - бягай далеч
правят стока каквато китайците правеха преди 20 години.

нямат ресурси и техника всичко се прави с жива сила и с пригодени инструменти.
Много малко индийски фирми имат техника.

Абе изобщо индия и пакистан са държави който трябва да се заличат от планетата с ядрени бомби.
 
От: Български таблет за 300 лева!?

Уууу, това не е ли линукс за PC/Notebook, а не Андроид? Няма да коментирам! Цена 300лв? Да кажат и характеристиките? Aко е с процесор на нокиа 3310, за какво ми е?! Имам чуството, че тези учени от БАН са видяли това: http://9gag.com/gag/878293 и решили да направят нещо подобно...

ХУБАВА РАБОТА АМА БЪЛГАРСКА

Ще си купя тази българска тухла, само ако цената е 50лв.

Ако си цените парите => http://9gag.com/gag/999284
 
От: От: Български таблет за 300 лева!?

Уууу, това не е ли линукс за PC/Notebook, а не Андроид? Няма да коментирам! Цена 300лв? Да кажат и характеристиките? Aко е с процесор на нокиа 3310, за какво ми е?! Имам чуството, че тези учени от БАН са видяли това: http://9gag.com/gag/878293 и решили да направят нещо подобно...

ХУБАВА РАБОТА АМА БЪЛГАРСКА

Ще си купя тази българска тухла, само ако цената е 50лв.

Ако си цените парите => http://9gag.com/gag/999284



тва малко като оня робот гаражния и като българския фейсбук...

Понеже няма за какво да пишат и си търсят простотии да раздуват...

Сглобил някакъв таблет от останали материали от счупени уреди
и вече голема работа станала.

карто роботя от гаража :) ти пикая на робота, ни се смеят хората...

1718346_700b.jpg

Как не са направили нещо подобно като това и да пишат и за него...
 
Последно редактирано:
От: Български таблет за 300 лева!?

А защо не направят специална ОС за този таблет - BulgarOS :D :D

Може да ползват някоя готова разработка от посочените в dreal net
 
От: Български таблет за 300 лева!?

Бе да правят хората. Нали това им е работата. Като не правят нищо - що не правят нищо ... Угодия няма.
Друг е въпросът що го раздухват толкова.
 
От: Български таблет за 300 лева!?

И чичкото как не знае, че няма таблети под 300 лева? То в бг е пълно с такива и под 200 даже ...
 
От: Български таблет за 300 лева!?

Бе какъв таблет е това.... е няма как да съм горс, че съм българин точно с такива олигофренски изцепки на Учените от бан... това по-голяма излагация НЯМА!! Представете си само - РАЗРАБОТНА НА УЧЕНИ ОТ БАН...БЪЛГАРСКИ УЧЕНИ.................. мене по-скоро ме е срам ...ако с такива простотии се занимават учените ни, то верно малките китайци ни слагат в малкият си джоб... представям си пък тяхните учени къде биха ни сложили :D
































таблет ааахахахахаххххахахаааааа
 
От: Български таблет за 300 лева!?

важното е, че има движение, нямах време да гледам клипа, само прочетох текста на статията, но като ми остане време ще му хвъля един поглед, че ме заинтригува "изолибанда" :D само за това ще му отделя време :D
 
Дизайнът, корпусът са изцяло родно производство, - и си личи... закон на маркетинга като не си иноватор на някаква технология не може да излезеш с кофти изглеждащ прототип... Вероятно са бързали да го обявят първи в България... Нали това за турския таблет беше голяма новина по медиите

в някоя фирма за платмаса щяха да им излеят готин корпус за мнаго малко пари... съчетано с метал за преден корпуис например би изглеждало лускозно тогава бих му дал шанс... и да е по тънък
 

Горе