Български Article directories

http://www.articlebg.com Жалко че май е позападнал сайта. Дано тези които прочетат темата да пуснат по някоя КАЧЕСТВЕНА статия в него и да помогнат за популяризирането му. За сайта научих от блога на zzappyr (какво става с този агент ?), не познавам собственицие на сайта но визията е прилична и сайта има потенциал. Жалко че е с pr0 но това може да се промени при следващия пр ъпдейт ако започнем да пишем по някоя статия там.
 
От: Български Article directories

Аз, лично препоръчвам да е уникална.
След вареме като натрупаш контент от тази директория и започнеш да излизаш по търсачките за всякакви дълги ключови фрази, които рядко някой ги тайпва мисли за печелене от нея. Но определено има малко в Бг и се надявам да стават повече. :) Успехи с идеата.
 
От: Български Article directories

За какво ти е Article directorie ? Събмитвай си в articlebg.com .
 
От: Български Article directories

Ами мисля, че всички могат да спечелят от повече директории за статии на български.
А и си мисля, че ще е добра оферта, ако натрупа добър Pr да продавам линкове.

Само още си мисля как да го направя. Иска ми се хората да слагат линкове към директорията за да публикуват, но тогава пък много малко хора ще се навиват да пишат страници и да слагат линкове. Дилема....
 
От: Български Article directories

Аз отдавна се замислям да направя една, но напоследък нямам никакво време. Ще го мислим, може до другата седмица да пусна нещичко, пък кога ще го развивам ще му мислим! :)
 

Горе