Бърнииии: Ако имаш проблем с ГЕРБ си психично болен! Видео!

uni-web

Well-Known Member
Ади сега да те видим, и другите герберчета у форумя.

Видело едно: http://spodeli.eu/skandal-istinata-za-gerb-lasva-za-poreden-pat-video-articles-1058.html
Видело две, тук ще посоча и наглото изказване, че един предприемач се нарича психично болен. Честито да ви е братленца ей ви на ГРОБ: http://spodeli.eu/vizhte-ako-imash-problem-s-gerb-si-psihichno-bolen-video-articles-1061.html

Сега ме обвинявай, че това или онова. Вижте се какви сте циркаджии.

Чакам и блекчо, и останалите веднага да се включат, нали за това им се плаща. Да ги чуя как ще оправдаят това... Нали са предприемачи уж!!!
 
От: Бърнииии: Ако имаш проблем с ГЕРБ си психично болен! Видео!

Кaкво ознaчaвa кaкви сте? Товa, че съм подкрепил дaден човек или кaузa не знaчи, че и aз имaм нещо общо с видеото.
Тъпо е и ние дa почнем дa пускaме Волен или Орешaрски в др. видео нaпример.
 
От: Бърнииии: Ако имаш проблем с ГЕРБ си психично болен! Видео!

Не съм категоризирал целия форум брат. Нали съм оплют, ето доказателства. Мисля не показвам празни приказки.
Кaкво ознaчaвa кaкви сте? Товa, че съм подкрепил дaден човек или кaузa не знaчи, че и aз имaм нещо общо с видеото.
Тъпо е и ние дa почнем дa пускaме Волен или Орешaрски в др. видео нaпример.
 
От: Бърнииии: Ако имаш проблем с ГЕРБ си психично болен! Видео!

Не ме кефят тия теми, лични и безсмислени. Апелирам да не се пускат повече такива теми в политическия раздел. Направете си една тема за герб и си пишете вътре.
 
От: Бърнииии: Ако имаш проблем с ГЕРБ си психично болен! Видео!

Що бе братле, човека строителен предприемач, и го скъсват, та чак едва ли не и жълта книжка ша му извадят. Аз разговарях няколко пъти с него, и лично мога да гарантирам, че няма нищо общо с психично болен човек.
Не ме кефят тия теми, лични и безсмислени. Апелирам да не се пускат повече такива теми в политическия раздел. Направете си една тема за герб и си пишете вътре.
 
От: Re: Бърнииии: Ако имаш проблем с ГЕРБ си психично болен! Видео!

Защо бе братле, не можем да защитим някой от нашите хора ли? + Това нали е в раздел политика. Ако искаш трий няма грижи, щом я докарахме до тук да цензурираме теми против герб, и да не можем да защитим човек който е предприемач, ясно е какво става. Знаеш, че аз няма да се откажа и няма да се спра. Трудно ми се затваря устата, но не е там работата, и все-пак както и да е , ако мислиш, че е правилно да се репресира по този начин предприемач трий темата.
Да, това айде да е последна, бате, да не се трием и заключваме. ;) Няма да се обяснявам повече. ;)
 
Re: От: Re: Бърнииии: Ако имаш проблем с ГЕРБ си психично болен! Видео!

Защо бе братле, не можем да защитим някой от нашите хора ли? + Това нали е в раздел политика. Ако искаш трий няма грижи, щом я докарахме до тук да цензурираме теми против герб, и да не можем да защитим човек който е предприемач, ясно е какво става. Знаеш, че аз няма да се откажа и няма да се спра. Трудно ми се затваря устата, но не е там работата, и все-пак както и да е , ако мислиш, че е правилно да се репресира по този начин предприемач трий темата.

Да бе ясно, но много краен идва, дори за форума. И ми се щеше това затваряне на устата да го видя в креативните секции. Тук нали знаеш, че е чесане на езици, и бълвоч, който аз лично не чета въобще. ;) Наложи ми се сега, заради репортите. Нека следваме темата на форума. ;) И заглавието е малко никакво.
 
От: Бърнииии: Ако имаш проблем с ГЕРБ си психично болен! Видео!

На никой не му дреме дали темата е специално против ГЕРБ или БСП. Направи една културна тема и вътре пускай тия неща против сегашното управление. Ама без лични обиди, нападки, хамерикански подлоги, на кой му плащали. Смисъл, банално е. Нито на тях им плащат, нито на тебе. Просто имате различни гледни точки. Да не позволяваме тия неща да развалят атмосферата във форума.
 
От: Бърнииии: Ако имаш проблем с ГЕРБ си психично болен! Видео!

Ами хубаво бе братле, а мен като ме плюят по другите теми никой не застава зад мен. Иначе нямаш проблеми ще направя такава тема и в нея ще пускам всичко. Закачката ми със някои хора от форума не трябва да пречи на истината, човека наистина е пострадал много.
Айде извинявам се на Бърнито, и другите които съм засегнал, целта беше да им отворя очите, не да ги обиждам. За мен е важно да се помогне на човека пак казвам, заигравката ми с останалите мога да си я правя и по други теми. Тук говоря за сериозно репресиран човек от ГЕРБ, не хвърлям боб.
Извинявай, ако съм те засегнал брат, казах ти го и по скайпа, никой не му помага на човека.
Ако искат блинки или кул да променят заглавието на темата, важно ми е да се помогне на човека, с другото ще се оправям.
На никой не му дреме дали темата е специално против ГЕРБ или БСП. Направи една културна тема и вътре пускай тия неща против сегашното управление. Ама без лични обиди, нападки, хамерикански подлоги, на кой му плащали. Смисъл, банално е. Нито на тях им плащат, нито на тебе. Просто имате различни гледни точки. Да не позволяваме тия неща да развалят атмосферата във форума.
 
От: Бърнииии: Ако имаш проблем с ГЕРБ си психично болен! Видео!

Не бе, мен не ми дреме, че си обидил някой. Вие така си говорите. Просто тия теми са безсмислени. Направи една тема, като тая за Русия и тия неща ги пускай там. А не за всяко нещо нова тема.
 
От: Бърнииии: Ако имаш проблем с ГЕРБ си психично болен! Видео!

Ще, просто тази е с цел да се помогне на човека.
Не бе, мен не ми дреме, че си обидил някой. Вие така си говорите. Просто тия теми са безсмислени. Направи една тема, като тая за Русия и тия неща ги пускай там. А не за всяко нещо нова тема.
 
От: Re: Бърнииии: Ако имаш проблем с ГЕРБ си психично болен! Видео!

Да, това айде да е последна, бате, да не се трием и заключваме. ;) Няма да се обяснявам повече. ;)

+++
Тоя форум верно почна да се пълни с тъпи теми. Тоя раздел и аз не го чета изобщо, отворих го по изключение и виждам какви безсмислици има тук. И най - лошото е, че тези теми стоят най - отгоре. Тоя раздел защо е изобщо? Вземете сложете правило тук само да се постват някакви дискусии и информации за законите или нещо от тоя типу това само сваля репутацията на форума.
 
От: Re: Бърнииии: Ако имаш проблем с ГЕРБ си психично болен! Видео!

Виждам колко не го четеш.
+++
Тоя форум верно почна да се пълни с тъпи теми. Тоя раздел и аз не го чета изобщо, отворих го по изключение и виждам какви безсмислици има тук. И най - лошото е, че тези теми стоят най - отгоре. Тоя раздел защо е изобщо? Вземете сложете правило тук само да се постват някакви дискусии и информации за законите или нещо от тоя типу това само сваля репутацията на форума.
 
От: Re: Бърнииии: Ако имаш проблем с ГЕРБ си психично болен! Видео!

Добре, чети изказвай се нали това е демокрацията. Чуй видеата и ги коментирай. Аз пак казвам човека независимо, че не е в онлайн бизнеса е предприемач. Трябва да се пазим заедно, а надали на някой от нас ще му е приятно да му наложат психиатрична експертиза. Помагал съм на много хора в форума и ще продължавам да помагам стига да има за какво и да съм жив и здрав.
По делата ще ги познаете!
Юни, преброй колко поста имам тук - 2, 3, 5?
Обикновено съм активен там, където чета.
 
От: Бърнииии: Ако имаш проблем с ГЕРБ си психично болен! Видео!

Хора не разбрахте ли , че уни гледа да си вдигне малко трафика и да докопа още 10 цента от адсенсе. Пуска някакви уж невероятни теми и си слага линкчета към сайта. След това гледа да предизвика някаква дискусия или спор , че да носи повече трафик. Клиповете не мисля да гледам , но заглавието ми говори , че уни с бодра стъпка се е запътил към специализирана клиника на психично неуравновесени хора. :D
 
От: Бърнииии: Ако имаш проблем с ГЕРБ си психично болен! Видео!

Чувстваш ли се звезда?
Хора не разбрахте ли , че уни гледа да си вдигне малко трафика и да докопа още 10 цента от адсенсе. Пуска някакви уж невероятни теми и си слага линкчета към сайта. След това гледа да предизвика някаква дискусия или спор , че да носи повече трафик. Клиповете не мисля да гледам , но заглавието ми говори , че уни с бодра стъпка се е запътил към специализирана клиника на психично неуравновесени хора. :D
Уни стига бе човек, заеби я тая политика и намери друго хоби - чети книги, посети 100-те национални туристически обекта, екстремно гладене... Избора е голям.
 
Re: От: Бърнииии: Ако имаш проблем с ГЕРБ си психично болен! Видео!

Хора не разбрахте ли , че уни гледа да си вдигне малко трафика и да докопа още 10 цента от адсенсе. Пуска някакви уж невероятни теми и си слага линкчета към сайта. След това гледа да предизвика някаква дискусия или спор , че да носи повече трафик. Клиповете не мисля да гледам , но заглавието ми говори , че уни с бодра стъпка се е запътил към специализирана клиника на психично неуравновесени хора. :D

Да, това ще е жалка история. Една тъжна цигулка може да засвири след такава тема. :)

Бате Уни, има нещо като ЖИВОТ, пробвай, може да ти хареса. ;)
 
От: От: Бърнииии: Ако имаш проблем с ГЕРБ си психично болен! Видео!

Посещавал съм ги, имам си ги и печатите.
Чувстваш ли се звезда?

Уни стига бе човек, заеби я тая политика и намери друго хоби - чети книги, посети 100-те национални туристически обекта, екстремно гладене... Избора е голям.
 

Горе