ВАЖЕН ВЪПРОС - към лекари предимно....

webmast367

Well-Known Member
Здравейте, имам един може би странен за форума въпрос, но тъй като доста ме е срам надали ще питам някъде на по публично място.

Та...
С приятелката ми .. правихме джиджи биджи с happy End :D след което 5-6 часа по-късно бе прието хапче за след джиджи биджи "Ескапеле" ОБАЧЕ... 1 час след приема отново имаше джиджи биджи пак с хепи енд....


Та въпроса ми е ... губи ли се така ефекта на хапчето, защото пише след прием да няма с*кс до следващата менструация... В общи линии е около час след приема.. не е примерно часове, дни, седмици...

Някой имал ли е подобни случаи? Пише че ако се приеме до 12 часа след това ефекта му на действие е над 95%...
да вземем ли второ хапче утре примерно пак? Но пък пише че не е хубаво да се пие второ поне месец след първото... а месец след това си е малко късничко :D

Благодаря за вниманието, и се извинявам ако съм прекалил с въпроса си, знам че мястото му не е в тоя форум, но не се сещам кого да попитам за това.... а в аптеката достатъчно ми беше кофти докато го взимам да обясня какво ми трябва :D
 
Изпратих запитване и директно към сайта на производителя, но не знам ще получа ли отговор от там...а на гинеколози да ходим ме е много срам тук ни познават всички и за момента не искаме това да се разгласява сред познати...
 
Хубу де, хепи енда вътре ли е всеки път!? Ако не е вътре, няма какво да се притесняваш, то не става толкова лесно. То ако ставаше така аз трябваше да имам поне 200 деца :) Едно хапче превантивно е достатъчно. Ако толкова те е страх, ползвай презерватив. Също, като видиш, че идва хепи енда и го даваш знаеш къде :) Нали има случаи на преждевременен хепи енд, но са много редки и още по-рядко се забременява от тях.
 
Хубу де, хепи енда вътре ли е всеки път!? Ако не е вътре, няма какво да се притесняваш, то не става толкова лесно. То ако ставаше така аз трябваше да имам поне 200 деца :) Едно хапче превантивно е достатъчно. Ако толкова те е страх, ползвай презерватив. Също, като видиш, че идва хепи енда и го даваш знаеш къде :) Нали има случаи на преждевременен хепи енд, но са много редки и още по-рядко се забременява от тях.


Виж ся.. за да пием хапчета значи е вътре :D за да питам значи съм притеснен... като цяло щяхме да си правим опит за бебе след което рязко се разколебахме :D а втория път викам така така дадах 30 кинта за хапче поне да се изцапотя още 1 път :D ама като прочетох опътването СЛЕД Това разбира се ми стана тъпо даже пише да няма полов акт след прием на хапчето до цикъл ... камоли хепи ендове :D на 29 години съм и ако бях толко тъп можеше да имам и 500 деца до ся.. за пръв път ми се случва въпросната простотия и така :D

Ама квото е писано накрая...


п.с не е било по невнимание, да не съм се устискал или квито и да е било :D Напълно осъзнавах действията си :D
 
... шанса е малък

Освен ако не си Голям Късметлия!
 
... шанса е малък

Освен ако не си Голям Късметлия!

Абе.. преди 12тия час му дават 99% анулиране на чавето... предполагам повторната атака от моите воиски няма да успее да пребори това мощно средство :D Надявам се да нямам такъв късмет... поне за момента макар днес да исках :D
 
Спете спокойно...
 
Спете спокойно...

Ще се мъча ей сега да видим :D Не че ще дойде края на света ако се случи ще ни премахне колебанията ... няма да го абортираме при никви обстоятелства, но ни се искаше да сме 100% сигурни че ся е момента..
 
Такива неща като 100% :) и Сигурност в този Живот няма...

Освен, че нищо не е сигурно... хаха
 
Ще се мъча ей сега да видим :D Не че ще дойде края на света ако се случи ще ни премахне колебанията ... няма да го абортираме при никви обстоятелства, но ни се искаше да сме 100% сигурни че ся е момента..

Май май ще се разрастне форумното семейство. След 9 месеца да споделиш как ще го кръстите.
 
Такива неща като 100% :) и Сигурност в този Живот няма...

Освен, че нищо не е сигурно... хаха
Така е колега, спор няма!
Желая лека вечер на всички включили се в темата, а ние ще чакаме гостите от червен бряг :D па дай Боже да не закъсняват много :D
 
Май май ще се разрастне форумното семейство. След 9 месеца да споделиш как ще го кръстите.

Е ти ме удари с парцаля директно :D чак така ли... някои от колегите се опитаха с Утешаването :D
 
Манете ги тея хапчета, че я виж съседната тема за демографската криза :D
 
Манете ги тея хапчета, че я виж съседната тема за демографската криза :D
Абе аз разбирам Демографската криза, ама надали ше и помогна като вкарам себе си в още по-голяма криза :D
 
Абе аз разбирам Демографската криза, ама надали ше и помогна като вкарам себе си в още по-голяма криза :D
Изобщо не е криза, дори и да го гледаш със швейцарска козметика и немски аксесоари и консумативи. Грешна ти е представата за издръжка.
 
Изобщо не е криза, дори и да го гледаш със швейцарска козметика и немски аксесоари и консумативи. Грешна ти е представата за издръжка.
Повече инфо? :D да си знам кое как за всеки случай :D
 
Като цяло спешните хапчета не са напълно ефективни. Вторият акт след приема няма никакво значение. Хапчето съдържа ударна доза хормони, променящи влагалищната флора, така че евентуално оплодена яйцеклетка да не може да се закрепи в матката и да започне развитие като ембрион, демек човечЕ. :) Ама не е много сигурно, че ще попречи наистина. Приятелка си гледа детенцето след прием на спешно хапче. :)

Имам познати, които направиха второ бебе, докато жената беше бременна в 3-ти, 4-ти месец, което теоретично е уж невъзможно. Второто от близначетата е със синдром на Даун, докато първото заченато е напълно здраво. Божа работа е всичко, но в никакъв случай да не се взема второ хапче. Няма смисъл - или/или...

Важното в случая е овулацията, ако е преминала - няма шанс за бебе, но ако още не е... Кофти. Гмурците могат да си живеят до 4 дни в тръбите и да чакат на пусия, дето се вика. Щом се отдели овоцит - бам! Край на демографската криза. :D:D:D
 
Като цяло спешните хапчета не са напълно ефективни. Вторият акт след приема няма никакво значение. Хапчето съдържа ударна доза хормони, променящи влагалищната флора, така че евентуално оплодена яйцеклетка да не може да се закрепи в матката и да започне развитие като ембрион, демек човечЕ. :) Ама не е много сигурно, че ще попречи наистина. Приятелка си гледа детенцето след прием на спешно хапче. :)

Имам познати, които направиха второ бебе, докато жената беше бременна в 3-ти, 4-ти месец, което теоретично е уж невъзможно. Второто от близначетата е със синдром на Даун, докато първото заченато е напълно здраво. Божа работа е всичко, но в никакъв случай да не се взема второ хапче. Няма смисъл - или/или...

Важното в случая е овулацията, ако е преминала - няма шанс за бебе, но ако още не е... Кофти. Гмурците могат да си живеят до 4 дни в тръбите и да чакат на пусия, дето се вика. Щом се отдели овоцит - бам! Край на демографската криза. :D:D:D

Под "второ" имаш предвид второто родено или второто е заченатото 3-4 месеца след първото?
 

Горе