Важен въпрос за Adsense

pirqnkow

Member
Има ли начин да премахна някои рекламни мрежи? Т.е да оставя най-цъканите, а другите просто да ги премахна от списъка с реклами (да не се показват из сайта). Нямам предвид да премахна реклами за игри или други, а да премахна определена рекламна мрежа примерно Adform. Благодаря предварително! :)
 
От: Важен въпрос за Adsense

А може линк към съответната страница, защото не мога да я намеря?
 
От: Важен въпрос за Adsense

Благодаря! Случайно да знаеш може ли да се забрани Google Adwords, защото забраних всички, освен 4-5, но Google Adwords не мога да го намеря!? Не че искам да го спирам, а точно обратното - да проверя дали не съм го спрял. Дано ме разбра :)
 
Re: От: Важен въпрос за Adsense

Благодаря! Случайно да знаеш може ли да се забрани Google Adwords, защото забраних всички, освен 4-5, но Google Adwords не мога да го намеря!? Не че искам да го спирам, а точно обратното - да проверя дали не съм го спрял. Дано ме разбра :)

Те Google Adwords са си Adsense. :) от там идват рекламите.
Няма как да ги спреш.

Другите са заместители и разни малки проценти fill rate.
 
От: Важен въпрос за Adsense

Аха, добре. Днес видях, че са ми се обновили рекламите т.е няма ги премахнатите от мен рекламни мрежи. Забелязах, че дава двойно по-малко CPC.. Това в следствие на премахването на повечето рекламни мрежи ли е или е просто моментно?
 

Горе