Купувам: Важно! Прочетете цялата тема.

CODEXGIGAS

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте на всички! Моля прочетете цялата тема , търся доста неща :

1.Реклама в сайтове с хазартна или спортна таргетирана аудитория.
-Заплащам за импресии и уникални спрямо това как се договорим и какво можете да предложите.
2.Реклама в фейсбук страници с хазарта или спортна таргетирана аудитория.
-Заплащам на "Преглеждания на публикацията" спрямо аудиторията и активността на страницата.
3.Спам в таргетирани фейсбук страници и групи към хазарта или спортна аудитория.
-Заплащам на публикувани линкове взависимост от това къде са поставени и по какъв начин.
4.Търся да закупя от 2 до 5 фейсбук профили , които са верифицирани с телефон и емайл над 2 години.
5.Добавяне на таргетирана спортна или хазартна аудитория в фейсбук група.
-Начинанието е идивидуално и се заплаща на добавени хора и произхода на аудиторията.
6.Купувам фейсбук страници и групи с аудитория таргетирана към спорта и хазарта.
-Заплащам само над 10 000 човека аудитория. Задължително е да има голяма активност.
7.Изграждане на фейсбук страници и групи с хазартна аудитория.
-Заплащам на активност и аудитория над 5 000 човека таргетирани само към хазарта с голяма активност. Всеки , които има умение да изгражда такива фейсбук страници и групи отговарящи на правилата в фейсбук , може да се наеме за да изгради такива страници или групи , заплащането е значително по-високо от това на обикновенната аудитория.

За повече информация на лично съобщение в сайта. За въпроси и информация коментирайте темата. Коректен съм , заплащането е най-лесното нещо. Търся сериозни хора , които искат да изкарат пари или да са сериозни в продажбите. За мен лично е задължително мембърите , които се свързват с мен да са с голяма история в сайта и регистрациите да съм им на над 1 година.
 
Относно администраторите и модераторите на сайта. Ако в публикацията има нещо , което не е по правилата на сайта , уведомете ме за да поправя темата. Няма смисъл от това тя да бъде изтрита.
 
Приятелите не са ми нужни. Пиши ми на лично съобщение да се разберем.
 

Горе