Вашето мнение за този магазин

agatha65

Active Member
Здравейте!
Бихте ли погледнали този магазин timenrg.com
Всякакви препоръки, критики и похвали:) ще са ми от полза.
Имам и въпроси:
На страницата на продукта имам бърза поръчка. Да я добавя ли в препоръчани на началната страница и категориите?
Какви са ви отзивите за модула на Еконт? Да го добавя ли или да си сложа зони и различни фиксирани цени за доставка?
Възможно ли е да се изпраща смс на собственика ако има поръчка и как?
Сайта е на мои близки, а пък аз съм в Канада така че съвети за промени свързани с работата на сайта в българските условия са добре дошли.
 
От: Вашето мнение за този магазин

Първо им кажи на твойте познати да махнат от артикулите си тоя боклук за пестене на ток. Че някой по нервен клиент, хем ще ги нареди пред КЗП, хем може и да ги набие :)

Модула на Еконт е добро решение стига да го подкараш да работи, смс-и при поръчка е възможно,но трябва да имаш регистрация в даден сйат и да си зареждаш редовно акаунта с парички. За съжалени занм такава опция само за Престашоп
 
От: Вашето мнение за този магазин

Критика - всичко, което ми намирисва ме отблъсква веднага - визирам "енергоспестителите". Но да оставим личните ми пристрастия - не изпитват ли притеснения от КЗП например? Или енергоспестяването се получава на база заведени искове срещу собствениците на сайта и приспадането им от сметките за ток?
 
От: Вашето мнение за този магазин

Какво се продава си е тяхна работа.
Кажете за сайта - дизайн, функционалности, сео - ей такива работи.
 
От: Вашето мнение за този магазин

Пред енергоспестителите нищо друго няма значение....
 
От: Вашето мнение за този магазин

Въпрос: С какво ще ти помогне ако е на 1ва страница? Има ли ефект сега? Ако има - слагай.
Харесвам изчистени дизайни, но този ми е ту мъч дори на мен. В категория влизаш и продукти на цяла ширина?! Защо? В лява колона можеш да сложиш категории, най-нови, най-купувани - все неща, които да хванат клиента и да ги задържат. Същото и в продукт.
Домейн има, но поща в хотмейл олъщил...Преди да пита за смс-и да вземе да си на-прави читава поща. А и за какво са му смс-и освен ако не е с нокиа 1100 с фенерче? Настройва си мейл-а и получава всичко.
 
От: Вашето мнение за този магазин

С тея енергоспестители такъв уй ще ядете, че цял живот ще го помните
 
От: Вашето мнение за този магазин

И какво точно прави това енергоспестяващо устройство? Функционира ли наистина или?
 
От: Вашето мнение за този магазин

И какво точно прави това енергоспестяващо устройство? Функционира ли наистина или?
Фукционира самко върху малоумници който си милят, че са открили топлата вода
 
От: Вашето мнение за този магазин

Човека може да си продава каквото си поиска даже и розов слон ако му се намира.

Сега за сайта бих препоръчал сео пак, ричснипети и олеснени епри поръчката и регистрацията / да става в една страница/ както и някой и друга социална добавка.
Помисли и за онлайн консултант на сайта.
Успех !
 

Горе