Вашият инвестиционен център

Дискусията в 'Кофа' стартирана от skapara, Окт 4, 2018.

1. skapara

skapara New Member

Рег.:
    Окт 3, 2018
    Съобщения:
    0
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    За нас. bit.ly/2uJ5IfT

Стремим се да предложим проект, на който можете да се доверите и да използвате, за да постигнете финансова свобода

С огромния опит на iCenter.co в областта на ангажираността, ние помагаме на предприемачите да инвестират разумно и да печелят редовно от над 20 различни източника на доходи само чрез инвестиране на едно място.

Парите правят пари
    bit.ly/2uJ5IfT
    Но ако не знаете какво правите, вие сте обречени на провал. Чуваме за хора, които са спечелили милиони в лотарията и сега отново са бедни? Какво ще кажете за някой, който казва, че са инвестирали в грешната компания и са загубили всичко, което са имали? Това са вълнуващи моменти с крипто валути, които се появяват от всеки ъгъл на света. Нашите активни инвестиции в различните видове крипто минни услуги ни дават основата и лоста, който осигурява устойчивостта, която предлагаме. Използвайки големи количества средства и разпространявайки се чрез различни проекти, създадохме база, която е почти невъзможна да се провали, независимо от това, което се случва с един или повече от нашите партньори, парите ви ще продължат да нарастват с нас.

Портфейл за ВТС и Лайткойни с БЕЗПЛАТНА КАРТА! Вече имаме Пос терминал в България! Картите са 3 вида – за долари, евро и британска валута.За да се заяви Картата е нужна верификация на профила чрез лични документи /аз лично ползвам шофьорската си книжка/, на тел със СМС и дом.адрес, на който ще бъде доставена картата.
    Направи всички възможни защити заради картата! bit.ly/2NO0NS7

Последно редактирано: Окт 4, 2018
  2. Svetliooo

Svetliooo Active Member

Рег.:
    Окт 30, 2017
    Съобщения:
    165
    Харесвания:
    91
    Точки:
    28
    Фирма фантом ... звучи доста добре, направо не знам какво би ме спряло да ви доверя няколко десетки хиляди, с които да разполагате и да ги направите повече...
    Тарикати, докладвам темата.

3. RealMoney

RealMoney Well-Known Member

Рег.:
    Дек 19, 2010
    Съобщения:
    1,865
    Харесвания:
    697
    Точки:
    113
  4. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,032
    Харесвания:
    1,778
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Едно първо предупреждение. ;) И добре дошъл все пак. ;)

5. skapara

skapara New Member

Рег.:
    Окт 3, 2018
    Съобщения:
    0
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Малко се образовайте вие проекта работи от една година.Аз лично съм постигнал големи успехи.

6. Svetliooo

Svetliooo Active Member

Рег.:
    Окт 30, 2017
    Съобщения:
    165
    Харесвания:
    91
    Точки:
    28
    И коя е фирмата в такъв случай ? Къде в сайта пише към коя фирма трябва да си дадем парите ?

7. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,032
    Харесвания:
    1,778
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Поздравления от нас. Не ни разбирай погрешно, но първо пост - рекламно съобщение, някакъв съмнителен вид на сайта. Не знам къде точно мислиш, че си попаднал, но ние с това се занимаваме. :)

И все пак много ще се радвам да останеш с нас и да си споделяме информация. Кой от каквото е компетентен. ;)

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice