Търся: Вашият любим сайт за компютърни новини

komputarninovini.com
 
За български ли става въпрос? Реда е произволен:
hicomm.bg
digital.bg
technews.bg
Ако ти се четат глупости на килограм - калдата
тези под шапката на икономедиа - pcworld, computerworld, networkworld, cio
 
всичките тези сайтове не струват, които сте изброили

За тая цел си има http://reddit.com , което се потдържа от комюнитито, ако ви интересува crypto отивате в /r/crypto, ако ви интересува news, отивате в /r/technews и т.н..
 
Последно редактирано:
Отдавна не бях виждал подобен подход.

На теория, тема със семантично сходно съдържание и допълнителни линкове + забиваш си твоя линк в първи пост най-отгоре. На теория добре, на практика по-добре да си беше написал пост и да забиеш анкор, не както сега. :)
 
Не съм казал, че е лош. Просто трябва да правиш разлика между нещата. "Сайт за компютърни новини" е TechCrunch, Cnet и т.н. Reddit е много добър сайт за чесане на езици ...
 
Не съм казал, че е лош. Просто трябва да правиш разлика между нещата. "Сайт за компютърни новини" е TechCrunch, Cnet и т.н. Reddit е много добър сайт за чесане на езици ...

Ако знаеш по кои subreddits да ходиш, нямаш никакъв проблем да четеш новини, можеш и да филтрираш тагове само по новини в определени it subreddits
 
Ако знаеш по кои subreddits да ходиш, нямаш никакъв проблем да четеш новини, можеш и да филтрираш тагове само по новини в определени it subreddits
Феновете на тоя сайт са като веганите, кучкарите и тн.
 
Да ама тия сайтове дето ги сочите, нямат повечето никакви коментари а да четеш новини без коментари е...
 

Горе