Верен към Герб!

dalasweb

Well-Known Member
коментар към статията

икономията му е майката ,на това време и това което наследи ГЕРБ само по този на4ин може да спаси тази държава,като икономисва,за сметка на тези икономий сега ,твоите деца утре 6те са по добре,комунистите на на6 гръб са си натрупали богатствата по банките,които съхраняват по 4уждите банки и ни изнезоха и калта по ноктите,за това тази България е толкова бедна,ако така са милели за нея по тяхно управление как милее сега Бойко ,ние да сме райска градина, а не смети6те което Бойко се опитва да из4исти.........политиката му е супер ,но съботажите много,те това му пре4и.....
k.a.d.2
27.10.2012 12:45 k.a.d.2 София, България

2


пс.кефи ме че доста хора ще гласуват пак за герб
 
От: Верен към Герб!

Те това са феновете на батката. Повечето пишат по този начин, слушат чалга и разбират от всичко.
 
От: Верен към Герб!

коментар към статията

икономията му е майката ,на това време и това което наследи ГЕРБ само по този на4ин може да спаси тази държава,като икономисва,за сметка на тези икономий сега ,твоите деца утре 6те са по добре,комунистите на на6 гръб са си натрупали богатствата по банките,които съхраняват по 4уждите банки и ни изнезоха и калта по ноктите,за това тази България е толкова бедна,ако така са милели за нея по тяхно управление как милее сега Бойко ,ние да сме райска градина, а не смети6те което Бойко се опитва да из4исти.........политиката му е супер ,но съботажите много,те това му пре4и.....
k.a.d.2
27.10.2012 12:45 k.a.d.2 София, България

2


пс.кефи ме че доста хора ще гласуват пак за герб

Баце, що ми разваляш настроението?

Това, че някои заблудени крави закусват с фафали Бойко Борисов, не значи, че Гробарите ще работят още.

Това е най-мижавата и противна управа съществувала някога на територията на България.:mad:
 
От: Верен към Герб!

Баце, що ми разваляш настроението?

Това, че някои заблудени крави закусват с фафали Бойко Борисов, не значи, че Гробарите ще работят още.

Това е най-мижавата и противна управа съществувала някога на територията на България.:mad:

Да се хванем на бас,че пак ще победят ГЕРБ,само зари тези думи!

ГЕРБ само по този на4ин може да спаси тази държава,като икономисва,за сметка на тези икономий сега ,твоите деца утре 6те са по добре
 
Дам и за тва се дават 1 милион лева от държавния бюджет на БНТ за да си покрият дълговете за мачовете. Това ли е икономията дето правят? Плащаш си данъци и здравни осигуровки, за да може държавна фирма, която работи на загуба, да си покрива разходите по договорите ;) СМЕХ!

Впрочем почна да ми писва политическата пропаганда в този форум. Всеки ден по 3-4 теми все за тва.
 
От: Верен към Герб!

Да се хванем на бас,че пак ще победят ГЕРБ,само зари тези думи!

ГЕРБ само по този на4ин може да спаси тази държава,като икономисва,за сметка на тези икономий сега ,твоите деца утре 6те са по добре

Dalase Не говори глупости, ами намали вафлите!

Пак ще го кажа, ако не си ме разбрал:

Гробарите крадът като невидели, защото няма да ги има повече всичко що са направили до сега е само и единствено в тяхна полза това са най големия паразит случвал се в историята, и ако чакаш те да те оправят, с извинение "Лека ти пръст".
 
От: Верен към Герб!

dalasweb ти не гледаш ли телевизия поне. Точно тази седмица даваха как България все повече пада в класацията за държави, в които е изгодно да се прави бизнес или нещо подобно беше, но няма значение важното е че хората все по-малко искат да правят бизнес в БГ.
Защо?
Ако беше добра тяхната политика въпреки икономиите хората щяха да искат да правят поне бизнес, но те не позволяват на нормалните хора да се развиват. Само монополисти и това. Другите да ядат трохи!
Другата статистика скоро беше че хората от чужбина все повече пращат пари на своите близки.
Защо?
Защото хората стават все по-бедни и не могат да си покрият дори минималните елементарни сметки.
Сега знам че както преди се е случвало тук ще ми пишат : не са ти виновни герб че не можеш да изкарваш пари и тем подобни глупости... но аз не говоря за себа си и мисля че аз съм доста добре поради една единствена причина и тя е, че хората на бойко не могат да завземат единствено ИТ сферата, защото са доста простовати и това не е като да продадеш желязо,бензин или някоя друга далавера. Говоря за моите приятели близки и познати. Виждам как в другите сфери става все по-зле и по-зле. Общувам с доста хора с частен бизнес и всички казват че става все по-зле.
Това не са икономии!
Те стресират хората и всеки гледа да скатае и 5 лв. Така не се прави икономика!
Само глоби по 500-1000 при минимална заплата 270лв. това е изродска работа!
Не харесвам и комунистите, но честно казано все си мисля че по тяхно време можеше да се диша, докато сега станахме комунизъм отново и е трудно да се живее спокойно!!!
 
От: Re: Верен към Герб!

Впрочем почна да ми писва политическата пропаганда в този форум. Всеки ден по 3-4 теми все за тва.

Това че някой защитава политически виждания, не значи, че става въпрос за пропаганда. Тук е мястото да се говори за политика, защото всеки бизнес в някаква степен е свързан с политиката. Дето се вика, ти може да не се интересуваш от политика, но политиката се интересува от теб.
 
От: Верен към Герб!

Томов, няма как да не обсъждаме тези неща, искаме - не искаме, зависим от тях. Това, че постоянно се обсъжда положението значи само, че някой не се справя с управлението. Ако всичко ни беше наред, нямаше да си чупим пръстите да се хвалим в колко подредена страна живеем.
 
Не съм имал предвид да не се разискват политически въпроси. Има разлика между пропаганда и разискване :)
 
От: От: Верен към Герб!

Томов, няма как да не обсъждаме тези неща, искаме - не искаме, зависим от тях. Това, че постоянно се обсъжда положението значи само, че някой не се справя с управлението. Ако всичко ни беше наред, нямаше да си чупим пръстите да се хвалим в колко подредена страна живеем.

Тaka e. Ako политикaтa бe в ред, нямаше да я бистрим.
 
От: Верен към Герб!

Политиката не е всичко, но всичко е политика


530839_300163686763259_97658918_n.jpg
 
От: Верен към Герб!

Точно тази седмица даваха как България все повече пада в класацията за държави, в които е изгодно да се прави бизнес или нещо подобно беше, но няма значение важното е че хората все по-малко искат да правят бизнес в БГ.

Не съм бизнесмен:lol:,нито политик ,но от думите ти излиза ,че далавера да се прави бизнес в БГ няма ,защото минималната е 160 евро,за разлика от Китай където е към 40 долара!

Те стресират хората и всеки гледа да скатае и 5 лв. Така не се прави икономика!
Само глоби по 500-1000 при минимална заплата 270лв. това е изродска работа!

За глобите, дори са малко - трябват закони за да ги спазваме.На запад никой не те бръсне кой си, какъв си.Имам познат в Белгия, който още първата година изгоря с глоби за паркиране и каране към 500 евро.Сега, като се върне в България да го видиш как кара само!

п.с. Всеки гледа да скатае 5лв за да си купи iphone!
 
От: Верен към Герб!

Икономията майка на мизерията!

Чиста случайност е че сте се родили в България, и говорите Български.
Света е огромен, няма време да се чака за оправия... дядовци и бащи не я видяха, та ние сега ли ?

Гробарите управата няма да я дадът, няма и към по-добро за Вас да я променят!
 
От: Верен към Герб!

Не съм бизнесмен,нито политик ,но от думите ти излиза ,че далавера да се прави бизнес в БГ няма ,защото минималната е 160 евро,за разлика от Китай където е към 40 долара!

:D Заплатата не е 160 евро приятел!!! Много ни даваш нещо!

За глобите, дори са малко - трябват закони за да ги спазваме.На запад никой не те бръсне кой си, какъв си.Имам познат в Белгия, който още първата година изгоря с глоби за паркиране и каране към 500 евро.Сега, като се върне в България да го видиш как кара само!

п.с. Всеки гледа да скатае 5лв за да си купи iphone!

И аз бих дал 500 евро за 1 година при положение че ще изкарам 25 000 евро средно на година,
но не бих дал 500лв. при положение че ще изкарам 9000 лв. средно на година.
Разликата е тройна, така че ние пак сме многооо по зле.

Ако бяхме в нормална европейска държава бат Бойко трябваше отдавна да е в затвора.
Най-добрия пример е разговора с г-н Бирата. Не може министър председателя да прави такива неща.
Ако това беше станало в Германия,Австрия,Испания или в която и да било друга богата държава или
щеше да е в затвора или най-малкото щеше да е изгонен от държавата.
Разкарва си футболистите наляво надясно. Това са апсурди във всяка една нормална държава!!!
 
От: Верен към Герб!

Еми народа си ги избира, ама има един лаф 'прост народ слаба държава'
Само вижте кои ни бяха управниците - циганин, цар, гей и мутра, нема такава държава.
zqrvuli.jpg
 
От: От: Верен към Герб!

Еми народа си ги избира, ама има един лаф 'прост народ слаба държава'
Само вижте кои ни бяха управниците - циганин, цар, гей и мутра, нема такава държава.

Абсолютно си прав! Още по време на изборите ми беше ясно че изберът ли каратиста мафиот за министър председател работата не е на добре ! :D
 
От: Верен към Герб!

На работа ходех редовно до преди 4 години. Дотогава където и да съм работила заплатата не ми стигаше. Последното ми работно място беше много атрактивно, добра фирма, добър офис в центъра на София, добри колеги и ей такива подобни глупости, но дори тогава не взимах повече от 450 лв. От както Герб са на власт слава богу сама си изкарвам всичко, добре съм си и не ми налага да се замислям за мизерната заплата, която си е от край време по един и същи начин, без значение кой е на власт.

Не съм фен на нито една партия, всичките се изредиха без Атака и никой не е направил кой знае какво. Единствените неща, които пряко ми улесняват живота в момента са метрото, слава богу магистралата Люлин - Перник (че преди това беше едно обикаляне и приключение...) и новата зала (уважавам спорта на макс). Следващият път дори мога да гласувам. Жалко, че досега останалите не направиха нещо, което пряко да улесни по някакъв начин живота ми, напротив все едно и също си беше.
 
От: От: Верен към Герб!

циганин, цар, гей и мутра

Скоро не бях попадал на толкова кратко, но точно описание на българската политка в последните 15 години :lol:
 

Горе