Верификация на акаунт в BrandBucket

Welder

Active Member
За да продаваш в BrandBucket, изисква ли се някаква верификация на акаунта?
 
От: Верификация на акаунт в BrandBucket

Не, няма верификация. Регистрираш се, събмитваш домейните, цъкваш чекбокса дето гарантираш че ти си им собственика и започваш да чакаш да ти ги одобрят :)
 
От: Верификация на акаунт в BrandBucket

Значи спокойно мога да дам фалшиво име? :)
Разплащанията само по PayPal ли стават?
 
От: Верификация на акаунт в BrandBucket

Е как ще продаваш домейни с Пейпал?! Само Ескроу за тая работа. В Пейпал купувача след като вземе домейна ще ти пусне диспут и ти блокират акаунта до изясняване на обстоятелствата, което може да отнеме доста време...

Друг е въпроса защо ще даваш фалшиво име...
 
От: Верификация на акаунт в BrandBucket

BrandBucket ги пращат по paypal. BrandBucket няма да ти направят диспут. Те ти пращат парите. Те действат като Escrow в случая.
 
От: Верификация на акаунт в BrandBucket

Относно личното ми име, колкото по- малко знаят, толкова по- добре (лично мнение).
Защо тогава в акаунта ми има поле за въвеждане на PayPal адреса ми?
 
От: Верификация на акаунт в BrandBucket

Те действат като Escrow в случая.

Да, те си взимат 30% комисионна затова. Аз говорех по принцип за продаването на домейни (малко се отклоних от темата), пейпал само от някой на когото имаш доверие :)
 
От: Верификация на акаунт в BrandBucket

BrandBucket ги пращат по paypal. BrandBucket няма да ти направят диспут. Те ти пращат парите. Те действат като Escrow в случая.
Във FAQ пише, че използват пеймънт методи Visa, MasterCard, American Express, Discover, и банков превод. Никъде не видях и думичка за PayPal.
 
От: Верификация на акаунт в BrandBucket

Колега - ти ще купуваш или продаваш - пеймънт методи.

Аз не знам те да имат опция за банков превод на продавачите. Само с paypal ти изпращат парите.
 
От: Верификация на акаунт в BrandBucket

Моя грешка, не съм обърнал внимание, че тези пеймътн методи са при покупка.
 
От: Верификация на акаунт в BrandBucket

Ще използвам темада да задам още един въпрос за BrandBucket. Горе долу колко време отнема верификацията на домейн? Питам защото съм събмитнал един домейн и вече почти две седмици виси със статус "Pending Review".
 
От: Верификация на акаунт в BrandBucket

За последните 3 домейна които събмитнах им отне съответно 39, 38 и 34 дена :) Ще трябва да почакаш.
 
От: Верификация на акаунт в BrandBucket

За последните 3 домейна които събмитнах им отне съответно 39, 38 и 34 дена :) Ще трябва да почакаш.
Ухааа, това ли за тях означава "няколко дена"? То си е направо няколко месеца! :)
 
От: Верификация на акаунт в BrandBucket

В http://www.namerific.com/ одобряват по-бързо, но там доколкото съм чувал конверсията е по-ниска. Ако не те одобрят в bucket-а може там да събмитнеш после. Въобще в тоя бизнес трябва доста търпение и с доста домейни, защото нещата стават бавно.
 

Горе