Верификация на бранд в Google+?

Frik

Active Member
Някой знае ли как да потвърдя името на бранда си в Google+, така че при търсене на бранда в Google от страни да излиза Google+ страницата на бранда?

Пример:
google.PNG
 
От: Верификация на бранд в Google+?

Питай Огнян и Тошков. Гледам яко си помпат author профила и линкбилдват, г+ профила и такива качамаци:). Гошо май ще пуска животни в този тон в близко бъдеще и си връзват гащите/линковете:)
Малко е офтопик, но има много общо с въпроса ти.
 
От: Верификация на бранд в Google+?

Питай Огнян и Тошков. Гледам яко си помпат author профила и линкбилдват, г+ профила и такива качамаци:). Гошо май ще пуска животни в този тон в близко бъдеще и си връзват гащите/линковете:)
Малко е офтопик, но има много общо с въпроса ти.

Няма ли някой компетентен по въпроса? Според мен това е важно не само за мен, а за всички който се занимават със SEO и брандинг?
 
От: Верификация на бранд в Google+?

Не видя ли резултатите в SEO олимпиадата - колко хора имат нещо друго, освен фацебуце профил?!
 
От: Верификация на бранд в Google+?

То няма разлика при верификацията. Трябват ти Vanity URL и голям брой последователи. Хиляди. Vanity е ограничено за сега.

Тоя пък отгоре се е изказал нещо неподгодвен, като гледам.

А, да забелязвам, че на някой от брандовете доста неестестествено им нараства броя на феновете в G+.
Много последователи = по-добър ранк в SERP. Тъп номер да си пълнят дървената мрежа с юзери и да манипулират серпа.

Гугъл вече не е фактор. При 90% трафик може би да, но при под 50% няма какво да ги мислиш изобщо.
 
От: Верификация на бранд в Google+?

Няма ли някой компетентен по въпроса? Според мен това е важно не само за мен, а за всички който се занимават със SEO и брандинг?
Смея да твърдя, че си кон с капаци, просто ми прочети пак поста и ще осъснаеш , че си личност на заплата, която просто пита от време на време какво да прави по съответните СЕО животни, иначе долнопробна средностатистическа личност с фейлнати сайтове за озеленяване, напомпани със събмит от такива мнения, които търсиш в момента (като личност го слагам в скоби).
Просто си роден за заплата и това са моите впечателния от коментарите/въпросите/менията ти.
Успех в службата:)
 

Горе