Вечната тема: Помощ при оптимизация

cMe7eH

Member
Сайтът Здраве, спорт, фитнес и диети стана на два месеца. Жъна успехи, но не са това, което очаквах. Моля Ви за съвети по оптимизацията! Държа да изтъкна, че CMS-a не ми дава много свобода...
ПР-а ми е 0, а съм го аднал в доста директории. Гугъл ест. не отчита почти нищо от тези линкове. Излизам на 8-10 по някои ключови думи. Работата е там, че те са изключително много и няма как да го оптимизирам за всички тях.
Като контент: съдържанието е уникално, но въпреки това си седя на някои думи на крайните места.
Благодаря предварително.
 
ами трябват ти повече силини и рилеитед линкове няколко ще свършат работа на първо време може да си ги намериш по много начини както и да си ги създадеш от сателити....
 
От: Вечната тема: Помощ при оптимизация

По други начини освен сателити, рилейтед линкове май безплатно няма как да стане? Или поне аз не се сещам.
Като контент и като вътрешна оптимизация как го намирате?
 
От: Вечната тема: Помощ при оптимизация

meta name="robots" content="здрав, zdrav, здраве, zdrave," ???
трябва да е content="index, follow"

keywords трябва да са макс 15

Нямам време да чекна целия сайт.
 
От: Вечната тема: Помощ при оптимизация

Лошото е, че не мога да намеря къде да бутна, за да оправя роботс-а... Не бях му обръщал внимание до сега, a и е само на главната страница? Дали оказва изобщо някакво значение?
 
От: Вечната тема: Помощ при оптимизация

Важен е. Оправи го ръчно. Махни от disallow /media/ & /images/
 
От: Вечната тема: Помощ при оптимизация

Оправих това, което казахте - на пръв поглед вече е добре, като че ли.
 
От: Вечната тема: Помощ при оптимизация

meta http-equiv="Content-Language" content="en"
направо го
content="bg"
 
Последно редактирано:
От: Вечната тема: Помощ при оптимизация

Може и да си валидираш страницата
http://validator.w3.org/check?uri=h...(detect+automatically)&doctype=Inline&group=0
От към CSS си добре, то по важно при on-page е самите статии как кръщавал релативно ли е съдържанието и такива работи, но там вече не можем да ти помогнем че трябва доста време и анализи.
 
От: Вечната тема: Помощ при оптимизация

ИЗпълних всичко. Само рилейтед линкс не мога да си докарам? Някакви идеи? При следващия ъпдейт на ПР ще докладвам за положението :)
 
Последно редактирано от модератор:

Горе