Видео блог и AdSense

gangster

New Member
Мисля да си направя един блог за Hip Hop и R&B клипове и да му сложа AdSense, обаче досега не съм се занимавал с адсенс и ми е много мъгляво какви пари могат да се изкарат от тоя блог. Някой може ли да ми даде реална статистика при колко уникални на ден какви пари могат да се изкарат за да мога да си преценя да ли си струва да се занимавам въобще?:)

ПП: Блогът ще е на EN
 
От: Видео блог и AdSense

първо помисли дали няма да ти направят проблем от Гугъл Адсенс ако нямаш за тези видео лицензи и права за разпространение.
 
От: Видео блог и AdSense

Че ако ги взема с линк от youtube и тем подобни какво ще ми кажат? Пък и мога да изредя сумати сайтове дето по всяка вероятност нямат лиценз но си имат Адсенс.:)

Въпросът беша какви пари могат да се изкарат?
 
От: Видео блог и AdSense

Колкото повече кликове, толкова повече печалби. Логично е.
Може на 1000 човека един да кликне, а може и на 100 да кликнат 10 човека... Всичко е относително.

То това е ясно, някой път не плащат и за някой кликове. Но нещо ориентировъчно ме интересува при какъв трафик приблизително какво може да се очаква.
 
От: Видео блог и AdSense

Sorry за заяждането ама като ме настъпят и отговарям. И аз съм го слушал едно време и като ходех исипан всявах ужас в бабетата в квартала:lol:
 
От: Видео блог и AdSense

Използвай някоя готова система за видео,която има и новини.
В повечето има за добавяне на адсенсе реклама в клипа,докато върви или в началото 5 секунди преди началото на клипа
 
От: Видео блог и AdSense

Използвай някоя готова система за видео,която има и новини.
В повечето има за добавяне на адсенсе реклама в клипа,докато върви или в началото 5 секунди преди началото на клипа

Не е лоша идеята ще видя да потърся някоя система и да я тествам, но ми се струва че малко ще дразни ако Адсенса е в клипа директно. :)
 

Горе