Вие крава ли сте? (авторско видео)

Поздравления за труда и направата на видеото, но ще е хубаво следващия път да има поне сменящите се картинки :)
 
Предприемач е съществително име. Глаголът е "предприемам". Човек, който прави нещо, който е смел и решителен, и не му пука особено.
Това съм аз, приятно ми е.
 
За мен предприемач е човек, който инвестира пари, а не инвестира във форумни спамове, ще почна и аз да те наричам #WebСельо.
 
Виж, remind, личните нападки са едно, но уронване на фирмена репутация - то вече е друга бира. Това вече е пълно безобразие!
Ако още веднъж напишеш #WebСельо, ще последва обаждане до адвокат Василева от Благоевград, която се грижи за моята и семейната фирма, и ще се разправяме с теб по съдебен път.

Това просто прекрачва всякакви граници.
Не зная защо реши, че съм ти опонент. Аз слагам ли прът в твоите начинания?
Ако на теб не е полезно, за други е безценно!

Желая ти успех с онова, което вършиш. Помисли как ще се държиш. Аз повече с теб няма да се занимавам.

Ако злоупотребиш и урониш по какъвто и да е начин репутацията на фирмата, без да имаш документ за извършена услуга от нас, ще си носиш последствията.
Контактите ми са публично оповестени. Ако имаш да ми казваш нещо лично, заповядай и ще те изслушам с интерес. Ще ти платя и пътните.

Бъди здрав!

С уважение,
Кирил Йовев
 
Виж, remind, личните нападки са едно, но уронване на фирмена репутация - то вече е друга бира. Това вече е пълно безобразие!
Ако още веднъж напишеш #WebСельо, ще последва обаждане до адвокат Василева от Благоевград, която се грижи за моята и семейната фирма, и ще се разправяме с теб по съдебен път.

Това просто прекрачва всякакви граници.
Не зная защо реши, че съм ти опонент. Аз слагам ли прът в твоите начинания?
Ако на теб не е полезно, за други е безценно!

Желая ти успех с онова, което вършиш. Помисли как ще се държиш. Аз повече с теб няма да се занимавам.

Ако злоупотребиш и урониш по какъвто и да е начин репутацията на фирмата, без да имаш документ за извършена услуга от нас, ще си носиш последствията.
Контактите ми са публично оповестени. Ако имаш да ми казваш нещо лично, заповядай и ще те изслушам с интерес. Ще ти платя и пътните.

Бъди здрав!

С уважение,
Кирил Йовев






Можеш ли да обясниш как УебСельо уронва репутацията на фирмата ти? Ама искам да звъннеш и на адвокатшата, че да кажеш какво ти е казала и тя и да го споделиш тук. Продължаваш да се излагаш и то много лошо.
 
Последно редактирано:
ще последва обаждане до адвокат Василева от Благоевград
Ти май доста си си повярвал с повтаряне на мантри :D
 
- Здравейте, адвокат Василева, написаха в един форум думата "WebСельо" адресирана към мен, това уронва престижа и репутацията както на мен така и на сайта ми! Искам да ги съдя!
- Как се казваше сайта?
- WebСело.
- о_О ...... Хайде да се чуем по-късно, че имам работа сега. Ок?
- Добре, щом ... (свободен сигнал) .Ало?....Ало?
 
Ако успее да измисля някакъв валиден аргумент тази адвоката, дай ми нейните контакти на момента!
 
Вземи смени това webselo с нещо по-сериозно. Втората ми препоръка е да делиш нещата с които се занимаваш и тези които нямат нищо общо с дейността на webselo да не ги свързваш с него (не говоря конкретно за това видео, а по принцип).
Може да си направиш един влог и там да качваш видеата с различна от уеб-тематиката.
 
Какво общо има цялата дискусия тук с видеото не схванах нещо. Видеото си е ок, би био полезно за начинаещите предприемачи и маркетолози според мен, на много разбираем език е.
 
Предприемач е съществително име. Глаголът е "предприемам". Човек, който прави нещо, който е смел и решителен, и не му пука особено.
Това съм аз, приятно ми е.
Човек, май и представа си нямаш какво е предприемач в истинския смисъл на думата. В основата на предприемачеството е иновацията, това да бъдеш пръв в нещо и другите да те следват. Например да създадеш нов продукт, да предложиш нещо на пазар, където досега не е предлагано, да създадеш ново ноу хау или начин на производство. Не всеки бизнесмен , който инвестира пари, е предприемач. Доколкото разбирам ти се занимаваш с копирайтинг, това дори не попада в категорията бизнес, какво остава за предприемачество. Като наричаш себе си предприемач във всяко второ изречение, ти се подиграваш и подценяваш истинското значение на думата предприемач
 

Горе