Визитки тип "Кредитна карта" ???

cremabox

Active Member
Здравейте.
Трябва ми фирма, която изработва визитки не на хартия или картон, а на карти - като на кредитните карти.
Трябват ми 200 броя и поради тази причина гледам да не са по 2-3лв на бр., че става доста.

* Ето го и резултата... Честно казано аз съм много доволен от Симона Кардс ООД

8q0i.jpg
 
Последно редактирано:
От: Визитки тип "Кредитна карта" ???

Ивайло Григоров от форума може да предложи нещо, той е в сферата на рекламата и е предлагал доста интересни неща.

Поздрави!
 
От: Визитки тип "Кредитна карта" ???

Подобен ефект може да се получи, ако се разпечатат на около 300 гр. картон и после се ламинират с ламинат(поне 100/125 микрона).Във всеки копирен център могат да ти пуснат един лист и да го ламинират , стига да могат после да ти ги изрежат и да имат машинка за заобляне на ъгли.
 
От: Визитки тип "Кредитна карта" ???

Провери тая девойка. Завод има, не знам дали работи с малки поръчки
http://www.simonacards.bg/bg
 
От: Визитки тип "Кредитна карта" ???

Радвам се, че ти е свършила работа.
 
От: Визитки тип "Кредитна карта" ???

Поръчах на Симона Кардс ООД 430лв излязаха 1000 бр с 1 цвят, но мяй ще са готини.

Това не е ли малко скъпичко?! До колкото си спомням, моя човек каза нещо от сорта на 10ст. за заготовка! Едноцветният и явно едностранен печат в случая, не е ли малко дебел, като цена? Иначе определено изглеждат оригинално твоите :clap:
 
От: Визитки тип "Кредитна карта" ???

Ииибаси яките визитки...
 
От: Визитки тип "Кредитна карта" ???

Колко пари излиза една таква визитка
 
От: Визитки тип "Кредитна карта" ???

А вместо синьо
србро или злато нещо ...
жалко че няма на кого да раздавам подобни :)
 
От: Визитки тип "Кредитна карта" ???

Това с фреза ли е рязано или са готови карти? На плосък печат и после рязане на фреза може да се получи същия ефект, а цената може и да е по-ниска.
 

Горе