Търся: Виртуален асистент с отличен Английски - дългосрочно

djeims

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Задължителни изисквания, за да не си губим времето взаимно.
  • Отличен Английски
  • Минимум 2-4 часа на мое разположение на ден
  • Дългосрочна ангажираност. Имам нужда от човек който може да влага поне 10-20 часа седмично.
  • Личен компютър без достъп от други лица
  • Отговорен.
  • Компютърна грамотност над средно ниво
Основни задължения:
  • Обработка на данни и анализи - работа с таблици - Google docs. Отделяне на сайтове по различни критерии и създаване на листи.
  • Outreach - от мое име изпращате предварително подготвени от мен писма на хора от списъците, които сте подготвили.
  • Поддържане на кореспонденция от мое име. По изготвени инструкции ще отговаряте на писма от мое име.
  • Поддържане на форумни профили
  • Регистрации във форуми, блогове и други
  • Публикуване и форматиране на статии
Маля попълнете тази форма

Пояснение: на въпроси, като колко пари и лични и детайлни подробности за работата няма да отговарям в темата.

Това зависи от опита и персоналните качества на кандидата.

Само ще спомена някой от ползите да работите с мен.

Аз съм изключително стриктен в отношенията си. От мен може да очаквате редовно заплащане и човешко отношение.

Бил съм и от другата страна и имам непоносимост към хора, които обичат да се налагат и да се държат грубо сякаш притежават служителите си.

Ще си говорим на ти :)

Ако имате страст към маркетинга и онлайн бизнеса ще научите доста от мен. И ще ви консултирам и помагам безплатно за онлайн начинанията, които имате.

Пример: Мога да ви помогна да разберете дали бизнес идеята ви има възможност за развитие и да ви начертая план как да станете финансово независим в рамките на 12-24 месеца.

Данаил
FortuneLords.com
 

Горе