Вищте първият ми блог ;)

devoid

Active Member
Здравейте бих искал да знам какво мислите за новият ми (първи) блог на тема политика , кажете какво мислите какво да направя друго , и според вас дали ще има хора които ще изпращат пари :) http://partiq-na-naroda.blogspot.com/
 
От: Вищте първият ми блог ;)

Никога не бих изпратил пари на блог в блогър и то за партия. Много ми е несериозно. Предполагам, че няма да имаш никакви приходи от този блог.
 
От: Вищте първият ми блог ;)

...и според вас дали ще има хора които ще изпращат пари

Пишеш неграмотно на сериозна тема. Как мислиш, дали някой ще даде пари на неграмотник? Ще се изненадам ако някой те вземе насериозно с това неграмотно писане.
 
От: Вищте първият ми блог ;)

след тва заглавие трудно може се очаква нещо сериозно ама

начи сте сериозни а не извадихте 15 лв за домейн? и още 5 лв месечно за хостинг?

платформата я зачетох и само се запитах имате ли идея тез пари отде ще дойдат ама кат скролнах и видях "Ако Удобрявате исканията ни..." ми мина мерака изобщо да се задълбочавам

има някои откровени глупости, честно - срам ме фаща като го чета
 
От: Вищте първият ми блог ;)

петров ами какво да правя нямам си сайт, единственото което ми остава е блогът
 
От: От: Вищте първият ми блог ;)

ами какво да правя нямам си сайт, единственото което ми остава е блогът

еми направи си баси

това в момента прилича на нещо скалъпено за половин час и чиято цел е само да обере някакви дарения

платформата е меко казано повърхностна щото има някакви празни глупости без грам загатване на основния въпрос "КАК". ако искаш мога да ти изредя хиляда точки с подобни пожелания които обаче не дават никаква идея КАК ще се случи това

не знам какъв екип сте зад тая партия ама всичко е меко казано несериозно, много меко казано, ама много
 
От: Вищте първият ми блог ;)

след тва заглавие трудно може се очаква нещо сериозно ама

начи сте сериозни а не извадихте 15 лв за домейн? и още 5 лв месечно за хостинг?

платформата я зачетох и само се запитах имате ли идея тез пари отде ще дойдат ама кат скролнах и видях "Ако Удобрявате исканията ни..." ми мина мерака изобщо да се задълбочавам

има някои откровени глупости, честно - срам ме фаща като го чета

какво му е на заглавието
 
От: Вищте първият ми блог ;)

какво му е на заглавието

? майтап си правиш нали?

ВИЩТЕ - ти такваз дума в българския език ако знаеш моля ти се посочи ми значението и в тълковния речник
 
От: От: Вищте първият ми блог ;)

можеш ли да ми покажеш грешка?

А ти ми покажи и едно правилно, грамотно написано изречение!

Еле пък това... пращи от грамотност, ясна и чиста мисъл, от правопис, направо трябва да влезе в учебниците и да се изучава в училище!

Ако удобрявате исканията ни, и мисля че всеки един от вас би трябвало да ги одобри, въпросът обаче тук е не дали ги одобрява, а дали могът да се изпълнят , Да може, заедно със вашата духовна и финансова подкрепа !
 
От: Вищте първият ми блог ;)

Най-малкото проверявай си за грешки, когато решаваш да започваш блог и когато пишеш на сериозни теми. Грешките ти започват още от заглавието на темата ти тук. А подчертаният текст в самия блог е пълен с граматични, правописни грешки. Те си личат когато са допуснати от бързина и кога от грамотност. Иначе идеята на блога не е лоша. Успех! :)
 
От: От: Вищте първият ми блог ;)

А ти ми покажи и едно правилно, грамотно написано изречение!

Еле пък това... пращи от грамотност, ясна и чиста мисъл, от правопис, направо трябва да влезе в учебниците и да се изучава в училище!

даже се чудя дали да не го изковат със златни букви на входа на СУ или още по-добре на всяко училище в страната
 
От: От: Вищте първият ми блог ;)

еми направи си баси

това в момента прилича на нещо скалъпено за половин час и чиято цел е само да обере някакви дарения

платформата е меко казано повърхностна щото има някакви празни глупости без грам загатване на основния въпрос "КАК". ако искаш мога да ти изредя хиляда точки с подобни пожелания които обаче не дават никаква идея КАК ще се случи това

не знам какъв екип сте зад тая партия ама всичко е меко казано несериозно, много меко казано, ама много

незнам как и както казах това ми е първата работа в интернет така че по спокойно , иначе от обяд до преди малко съм я правил а и има вече над 150 посещавания само от гоогле :)
 
От: Вищте първият ми блог ;)

? майтап си правиш нали?

ВИЩТЕ - ти такваз дума в българския език ако знаеш моля ти се посочи ми значението и в тълковния речник

Това е защото цял ден тоя блог ми испи акъла :)
 
От: Вищте първият ми блог ;)

Струва ми се, че голямо цъкане на блога е падноло:lol:
 
От: От: Вищте първият ми блог ;)

А ти ми покажи и едно правилно, грамотно написано изречение!

Еле пък това... пращи от грамотност, ясна и чиста мисъл, от правопис, направо трябва да влезе в учебниците и да се изучава в училище!

Добре де едно "у" съм сгрешил от 1000 думи случва се да сгреши човек , отивам да го поправя
 
От: Вищте първият ми блог ;)

devoid - сега ще ти дам пример как не трябва да се прави, тъкмо тия дни, даже и снощи ако не бъркам писах в теми тук за авторското право.
Значи - гледам, сложил си една снимка на една усмихната мацка, която държи плакат. Искам да те питам - имаш ли авторско право на тази снимка да я ползваш? Питал ли си автора или сайта за да я вземеш, дали ще ти разрешат? И не, не е заяждане, защото въпросът ми е сериозен - искаш да печелиш пари и да ти даряват пари, но ползваш без разрешение чуждо съдържание?

Автора на снимката е Георги Димитров, а сайта от където е снимката е Нетинфо.

Ето ти принтскрийн:

attachment.php


snimka-1.jpg


Щом аз успях толкова бързо да намеря автора на снимката и сайта от където е, как мислиш, дали те ако пожелаят не могат да намерят всички сайтове, които са вземали снимките им без разрешение?
 

Горе