Включете се в Скайп група, където обсъждаме дигитален маркетинг

Doctor_BG

Active Member
Здравейте,

Наскоро създадохме Скайп група, където обсъждаме всякакви въпроси, свързани с дигиталния маркетинг - Social, PPC ads, Mail Marketing, ORM, CRO и др.

Целта ни е да обменяме идеи и да си помагаме, с каквото можем.

Засега сме 4-5 човека, които редовно участват в дискусиите и разговорите.

Този вид комуникация е доста популярен в чужбина и голяма част от форумите организират такива групи.

Ако желаете да участвате. изпратете лично съобщение с кратко представяне на вашите основни интереси и компетенции.

Запазвам си правото да НЕ отговарям на всички и да НЕ добавям всеки в групата.

Смятам, че можем да си бъдем полезни.

Хейтърите нека пропуснат тази тема и да си разтягат локумите на друго място.

Поздрави!
 
голяма част от форумите организират такива групи
Може ли нагледен материал? Че не ми се вярва някой форум сам да си вкарва автогол по такъв начин.
Скайп, фейс и прочие групи е за хора, дето не си ценят труда по писането. Никой друг, освен част от членовете, няма да види написаното.
 
Докторе, продължаваш да ползваш главни букви, егото ти още говори.
 
На мен ми е интересно кой е в тази група.
Не крия че съм в подобни групи на други форуми но винаги са ме канели в такива а не са изисквали да кандидатствам с запазено право на отказ.
 
Може ли нагледен материал?

Ето ти нагледен материал: https://www.blackhatworld.com/search/8889168/?q=skype+group&o=relevance
Във всеки чуждестранен блекхет форум има подобни инициативи. И точно това е смисълът - да не го вижда всеки от форума.

Валдес директно го подминавам, горе уточних за хейтърите.

В групата засега сме 4 човека, членове на форума, но не смятам да разкривам кои са без тяхно позволение.

Който иска да кандидатства, другите да подминат без хейт и спам.
 

Ето ти нагледен материал: https://www.blackhatworld.com/search/8889168/?q=skype+group&o=relevance
Във всеки чуждестранен блекхет форум има подобни инициативи. И точно това е смисълът - да не го вижда всеки от форума.

Валдес директно го подминавам, горе уточних за хейтърите.

В групата засега сме 4 човека, членове на форума, но не смятам да разкривам кои са без тяхно позволение.

Който иска да кандидатства, другите да подминат без хейт и спам.
Извинявам се за спама, но как се канидатсва за членсто в групата. Не знам критериите. Моите пет цента.
 
Извинявам се за спама, но как се канидатсва за членсто в групата. Не знам критериите. Моите пет цента.

Въобще четеш ли какво съм писал или си спамиш за спорта?

Здравейте,

Ако желаете да участвате. изпратете лично съобщение с кратко представяне на вашите основни интереси и компетенции.

Запазвам си правото да НЕ отговарям на всички и да НЕ добавям всеки в групата.

Поздрави!

 
Само спамя, но имам надежда да ме приемете в групата. Пак се извинявам, ако мнението ми е било не на място.
 
Фейсбук е вид чат, така че в него сериозна работа трудно се върши. Но ти даваш много добра идея, ако се направят (примерно тук) скрити форуми в които не всеки да може да чете и не всеки да може да пише. Всеки такъв форум ще си има организатор (одобряващ и изхвърлят хора и задаващ имена на подраздели), а такъв примерно ще може да става човек, който има еди колко си постове, един колко си харесвания и няма еди колко си ряпи...
 
Откриваш топлата вода, във фейсбук вече има такива групи, и то много добри групи, с едни от най-добрите специалисти в областта на маркетинга. Защо не ги ползваш тях? Но е прав @waldes - егото ти е голямо.
 
Аз не ми е проблема, че била скрита, не одобрявали всеки и прочее и прочее, ама всички пропускате много важен детайл - вие били ли сте в група в скайп? За сега били 4 човека....... много са. Един ще си легне по-рано и сутринта - 10 библии текст и простотии! Лошото на подобни сбирки е, че няма никой мярка да слуша другия (в случая какво чете). Докато един написал нещо, то друг коментирал по друга тема, третия още гони първия да го пита кво казал петия....... направо я зарязвайте тая идея.
 
Аз не ми е проблема, че била скрита, не одобрявали всеки и прочее и прочее, ама всички пропускате много важен детайл - вие били ли сте в група в скайп? За сега били 4 човека....... много са. Един ще си легне по-рано и сутринта - 10 библии текст и простотии! Лошото на подобни сбирки е, че няма никой мярка да слуша другия (в случая какво чете). Докато един написал нещо, то друг коментирал по друга тема, третия още гони първия да го пита кво казал петия....... направо я зарязвайте тая идея.
Само дето в тия чатове се говори и никой не пише....
 
А вискяря, с полуфабиркатските му домати, и той се бута из умните:)
 
Засега сме 4-5 човека, които редовно участват в дискусиите и разговорите.


Само дето в тия чатове се говори и никой не пише....


Ъм, не позна :D Пишело са също.
Ама чакай! То тогава идва фактора:

Чу ли ма е? Чувате ли ма? Ма що никой не ма чува.
:D :D :D :D
 
За сведение, повече говорим, по-малко пишем.

Пак темата се разводни с тъпи мнения и спам.
 
Всеки, включил се в темата има някакво отношение добро или кривогледо, участвал е или предусеща какво би научил или предал като информация. Хейтърите тук са качествените потребители, поне засега и по-скоро виждат загуба във времето си да бъдат там активни, отколкото да преминат темата. Но от чисто любопитство по-скоро търсим всички паралелни източници на знанния, а подобно начинание от затворени чат групи го прави с цел "Помогни ми СЕГА", мигновенен чт с разискване на конкретен пример на момента, live чат. Никой няма да го оцени извън групата. Но според подбор на членовете на групата може да се направи добър опит за сътрудничество между хора с опит в различни сфери и отрасли като цяло. Аз лично бих го направил чрез писан скрипт на свой хостинг и свои правила и записи, или напълни анонимно, вместо да ползвам чужди програми, но идеята е много хубава и я подкрепям, както и разбирам, че хората (със знания) определят накъде ще се движи, какъв път ще поеме цялата инициатива като цяло. Но така е с всяко едно бизнес начинание и модел на поведение като цяло, затова просто успех на всички Ви желая.
 
Пак темата се разводни с тъпи мнения и спам.

И кое по темата е спам, че аз не виждам нищо такова. Всички мнения са конкретно по темата.
 
Участвал съм в подобни групи и контактите, които можеш да си създадеш могат да са много полезни. Най-големия ни клиент в момента е от такава група. Темите, които си изброил не са ми особено интересни и трудно ще съм полезен там, но ви пожелавам да съберете повече хора и да ви се получи, понеже идеята е наистина добра.
 

Горе