Внимавайте с е- книгите!

apostol

New Member
Бързам да споделя горчивия си опит с вас. Преди години човек си сваляше безпроблемно е- книги, но от няколко седмици насам наблюдавам нещо много тревожно.

Мине, не мине и хоп- заедно с книгата си вкарвам и вирус в компютъра. Установявам го бързо, защото имам навика да пускам програмата XsoftSpy преди да изключа компютъра. Тя веднага открива троянеца, вируса и пр. Горещо ви препоръчвам тази програма!

Препоръчвам ви също така да бъдете крайно предпазливи и със свалянето на е- книги. Много, много зли психопати щъкат вече в Мрежата.

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ
 
Когато свалям книги ги купувам. А когато ги купувам, го правя от най-популярните автори и техните сайтове. То и аз да вляза в руските war3z портали и търся всякакви електронни книжки и аз ще се напълня с вируси.
 
Не става дума за руски сайтове

Не става дума за руски сайтове. До такива неща аз не се и докосвам. Става дума за американски електронни книжарници, които доскоро бяха напълно безопасни. Но вече не е така, уви...

Всъщност, всеки лекомислен даунлоуд вече крие опасности. Жалко, но факт! Е, бъдете все пак нащрек.
 

Горе