Впечатления от хостинг dom.bg

BullBlogger

New Member
Някой да ползва дом.бг за хостинг? Случайно ми се наложи да вляза в контрол панела им и все още съм в тихо недоумение.

Ще се радвам да чуя мнения, че съм на път да откажа един либезен господин от техните услуги и да го пратя на друго място.

Ако някой има добро мнение моля, споделете. Ако друг има кофти мнение - да драсне два реда и да пратя човека с чиста съвест при някой читав хостинг.

Благодаря!
 
От: Впечатления от хостинг dom.bg

Някой да ползва дом.бг за хостинг? Случайно ми се наложи да вляза в контрол панела им и все още съм в тихо недоумение.

Ще се радвам да чуя мнения, че съм на път да откажа един либезен господин от техните услуги и да го пратя на друго място.

Ако някой има добро мнение моля, споделете. Ако друг има кофти мнение - да драсне два реда и да пратя човека с чиста съвест при някой читав хостинг.

Благодаря!
Една моя позната има сайт там и през 4-5 месеца и се налага да пренасочва домейна си, защото постоянно нещо сменят по сървърите...
 
Последно редактирано:
От: Впечатления от хостинг dom.bg

бъъъ? Ами ако забрави?!?

Много ти благодаря за мнението, dekemvri - съвестта ми ще спи спокойно. ХостБългария спечелиха още един клиент
 
От: Впечатления от хостинг dom.bg

бъъъ? Ами ако забрави?!?

Много ти благодаря за мнението, dekemvri - съвестта ми ще спи спокойно. ХостБългария спечелиха още един клиент

Ами то понякога се случва и с месеци да няма сайт, тъй като е личен сайт и тя си го следи отвреме навреме.. Чакам да ми прати данните сега, за да и пренасоча домейна и сайта да тръгне пак.
 
От: Впечатления от хостинг dom.bg

Скоро нямам реакции, но по-рано хората в моя форум пищяха постоянно на умряло, че това и онова не работело.
 
От: Впечатления от хостинг dom.bg

Ехееееееееее тя тази компания още ли е жива бре :) През далечната 2006 имах "удоволствието" да използвам домейн + хостинг на топ цена. Чудо небесно беше докато се подкара един сайт. А то пък и беше един сайт :D 5 хтмл-а и един цсс, но за сметка на това ъплоад-а на сървъра ми отне повече време от правенето на сайта, то не бяха един потребители, контролни панели... с две думи thumb down.
 

Горе