Впечатления от vps на fcolor.bg

gshopov

Well-Known Member
Искам да попитам някой ползва ли ги и доволен ли е
въпросите са ми няколко мислех да се обърна към съпорта, но реших да пусна и тук тема
досега не съм ползвал vps винаги съм бил на споделен хост, но последно време а и от както видях офертата им за 35 лв на месец се замислих дали да подновявам споделения хост или да си платя при тях
проблема е друг не съм ползвал nextcolor въпроса е дали върши същата работа като цпанел не мисля да се занимавам с излишно конфигуриране и подобни все пак ще хоствам 3-4 сайта + 2-3 суб домейна като и трафика за сега уникалните са около 1000-1500 на ден и 10к импресии не е много :) но се надявам да се увеличат

та да се върна на въпроса стрували си според вас :) тази оферта
35 лв. на месец.

* 192 MB RAM (гарантирани 128 MB )
* 10 GB дисково място
* 50 GB трансфер на данни
* Статичен IP адрес
+ до колкото разбрах Безплатен NextColor хостинг контролен панел.
 
От: Впечатления от vps на fcolor.bg

Здравей,
Тя офертата е бомба ама това е все едноче да си наемеш целия Мол само за твоя магазин, за 3-4 сайта по-добре нещо от сорта на 7 долара на месец. Разбира се ако искаш да си настройваш всичко сам или да се обучаваш - си взимай VPS. (почти като dedicated сървър, а чувстото да си имаш собствен сървър е яко..или поне на мен ми е харесвало)
 
От: Впечатления от vps на fcolor.bg

Имам обикновен Хостинг при тях и са добри Nextcolora е с много по приятен интерфейс от кпанела и предлага същата функционалност
 
От: Впечатления от vps на fcolor.bg

Здравейте,

Благодаря ви че се интересувате от виртуалните ни сървъри. Направили сме всичко необходимо, услугата да бъде на възможно най-високо ниво и тя е такава. Затова използваме Virtuozzo container, според мен най-иновативната и стабилна технология за OS виртуализация. Остава само работата на екипа да е такава, че да сте доволни. Относно контролния панел, можем да ви осигурим Plesk, който както Virtuozzo е софтуер на Parallels и работи повече от добре. Струва едва 10 долара на месец върху цената на виртуалния ви сървър. Разбира се винаги можете да използвате нашия контролен панел. Той е достатъчно добър, но не бих си позволил да кажа, че е по-добър от хостинг софтуер, в който са вложени милиони долари.
 
От: Впечатления от vps на fcolor.bg

Ползвам vps от едни американци и съм супер доволен. Работи екстра дори и от БГ се зарежда бързо. За това което имаш към момента прост шеред /споделен акаунт/ ти е напълно достатъчен.

Пиша ти от собствен опит, минал съм по целия път. От 1000 до 12'000 на ден уникални. Последно купихме дедикейтед сървър.
 

Горе