Всеки може да спами имейли...

От: Всеки може да спами имейли...

Всеки може да спами имейли, бъди мъж спами по телефона! :lol:
Всеки може да спами имейли,бъди мъж,спами от врата на врата!
 
Е тва вече е прекалено :X
 
От: Всеки може да спами имейли...

BTW , спам ли е пращането на НЕПОИСКАН СМС ? Имам идея да ползвам 2 сим карти (мега лооп нещо си) с по 1000 смс-а всяка ,всеки месец . 2000 смс на месец няма как да ги използвам защото предпочитам да се чуя с човека ,но като един вид реклама за един мой сайт . Сайта е за НОВИНИ от България и Света . Пращането на новини с СМС на хора които не са ги поискали (говорим само за новини туко що излезнали и изпратени след 12:00 а не в 3:00 през ноща) . Та смс-а спам ли е ?
 
От: Всеки може да спами имейли...

И аз съм си го мислил това.Но откъдето и да го погледнеш си е грубо:).
Относно въпроса ти,дали смс-а е спам.Ако отговора е ДА,тогава ГЛОБУЛ са най-големите и гнусни спамери на планетата ЗЕМЯ!!!!!!!!!доста грубо:)
BTW , спам ли е пращането на НЕПОИСКАН СМС ? Имам идея да ползвам 2 сим карти (мега лооп нещо си) с по 1000 смс-а всяка ,всеки месец . 2000 смс на месец няма как да ги използвам защото предпочитам да се чуя с човека ,но като един вид реклама за един мой сайт . Сайта е за НОВИНИ от България и Света . Пращането на новини с СМС на хора които не са ги поискали (говорим само за новини туко що излезнали и изпратени след 12:00 а не в 3:00 през ноща) . Та смс-а спам ли е ?
 
От: Всеки може да спами имейли...

Не са само глобул, всички оператори са така :) , пък те си оставят вратички, няма как да ги съдите ;)
 
От: Всеки може да спами имейли...

Откакто им се обадих да престанат да ме занимават / е наложи се и да напомня по-грубичко втори път/ - воала - спам няма!
 
От: Всеки може да спами имейли...

Що дигаш гюронтия на колегите от ГЛОБУЛ?Това не е никак прилично:).
Откакто им се обадих да престанат да ме занимават / е наложи се и да напомня по-грубичко втори път/ - воала - спам няма!
 
От: Всеки може да спами имейли...

А мне, не са терзай, Мтел беха ;)
 
От: Всеки може да спами имейли...

Що дигаш гюронтия на колегите от ГЛОБУЛ?Това не е никак прилично:).
Защо не ?

Баща ми има сметка 230 лева за месеца а те са му писали 350-360 лева...
Смятаме всички разговори в фактурата и се получават 230 лева... Откъде идват тези 120-130 лева отгоре ? :)
 
От: От: Всеки може да спами имейли...

Смятаме всички разговори в фактурата и се получават 230 лева... Откъде идват тези 120-130 лева отгоре ? :)
Еми кво да ти кажа ,брато!
Има 2(два!) варианта:
1.Баща ти е звънял на ''розови'' телефони.
2.Баща ти го водят ''благотворително дружество''.

Има и 3(трети!) вариант-да се оплачеш на арменския поп!

пп. Само се шегувам,не се впрягай.Не съм спал (+ -10% ) 50 часа и попийвам биричка...:).(ако това може да въобще да се използва за извинение....).
 
От: От: Всеки може да спами имейли...

Откъде идват тези 120-130 лева отгоре ? :)
Те са таксувани по клаузата "Ако мине". Платиш ли си без да забележиш, значи е минал номерът. По ресторантите е същото:
Две ракии - 8 лв.
Пилешки хапки - 7 лв.
Ако мине - 5 лв.
=======
Общо: 20 лв. :)
 
От: Всеки може да спами имейли...

Слушах един разговор в офис на Мтел :
Клиент - Е добре де тая сметка що ми е надписана . С тия номера винаги съм бил в семейство и приятели.
Служител -Добре де господине , не ми се карайте . Подайте оплакване и ще ви прегледаме фактурата и ако има грешка ще я оправим . Какво толкова е станало, нали ще ви приспаднем ако има надписана сума.

Е да ама както в момента няма вече хартиени фактури (няма списък с обажданията по ден , час и таксуване ). и трябва в интернет да ги гледаш ,а примерно бабата от село горно нанадолнище тъй като децата и внуците и идват на годината 2 пъти да я видят и не знае какво е компютър как може да си провери сметката и да се оплаче за да и оправят фактурата . Това си е точно ако мине номера. Ако не мине ще ви приспаднат сумата (дам пак ще се наложи да я платите) при следващата фактура . Който не си гледа фактурата и мини може да пие една студена вода .
 
От: Всеки може да спами имейли...

При МенТел (МТел) си е дългогодишна практика да надписват сметки, не е от сега. :)
 

Горе