Втори опит.

От: Втори опит.

Празно стои някакси. Не можеш ли да свиеш десния бар, прекалено много място заема? Боди шрифта можеш да промениш евентуално.
Иначе изглежда хубаво:) Успех и от мен

П.П. Защо дублираш добавянето в соц.мрежи? Два пъти имаш фейсбук и туитър-веднъж в малките иконки, веднъж в десния бар
 
От: Втори опит.

Да, същия. И картинката с цигарата сякаш е една идея по-големичка от нужното
 
От: Втори опит.

Айде... стана гаф отново! ... По думата Niconot, някой може ли да провери колко търсения има месечно в Google.. Преди две седмици видях някакви готини числа, а сега ми изписва към 500 търсения.. Не може да бъде това.. Някой да провери?

п.п

Аз май съм гледал за Stop Smoking, а не за Niconot ...
Та сега да го кача ли на първа страница по "Niconot" и тогава да мъча за Stop smoking или? Заслужава ли си за 500 търсения месечно
 
Последно редактирано:
От: Втори опит.

Около 23 200 резултата (0.21 секунди)
 
От: Втори опит.

Абе какво си объркал, не го слушай Вико, излез за тая фраза или му сложи едно заглавие ( title на блога ) " Buy niconot cheap and fast delivery" и като излезеш на първо място почвай друг с други фрази, тоя нека си стои, не виждам какво лошо да имаш сайт на първа позиция с името на продукта :) .

Може да има малко търсения, но поне ще са от такива, които гледат откъде да си го вземат ;) ;) и аз имам 1 отделен домейн за "buy + produkta + cheap and fast delivery" .
 
От: Втори опит.

Е и, какво от това, той нека е на първо място с този блог, пък да си развива други като буфери на тоя с други кл.думи, buy + produkta е 1/50 продажба, така че не виждам какво губи.
 

Горе