Въпроси за Clickbank

Valentinn

Active Member
За първи път ще използвам Clickbank (също и аффилиейт). Ако може да ми отговорите на няколко питанки за Clickbank:
1.Прочетох, че могат да изплащат в paypal, трябва ли paypal-а да е свързан с карта?
2.На колко време изплащат печалбите?
3.Линк които използвам за разпространяване такъв тип ли е: http://7aceencd-ky4cu28o8y40gpl8n.hop.clickbank.net/?tid=23123 ? - тей като видях една тема в която имаше спор какъв трябва да е линка които разпространяваш.
4.Примерно от даден продукт взимам 75% комисионна, clickbank взима ли от тези пари ?

Това е за сега, ако се сетя нещо ще питам :)

edit: Ако можете да дадете и някои друго съветче относно аффилиейт :)
 
Последно редактирано:
От: Въпроси за Clickbank

Добре, прегледах повечето теми за clickbank във форума и гледам, че не е много обсъждана тема.Искам да попитам има ли човек които ги използва и взима пари от тях ? Срещах много мнения, че пари не са взимали от там и сега се колебая дали да се пробвам с тях.Също видях и, че превеждането на пари ставало в рамките на 2 месеца, което също ме озадачи - не може ли да ми ги превеждат в пайпал и от там аз да си ги тегля ?

Поздрави.
 
От: Въпроси за Clickbank

Ще отговоря като човек ползвал ги го преди година. Може да греша с отговорите, някой да ме поправи при грешки.
1 - Щом има вариант с пейпал, предполагам че ще се изисква получаване и осребряване на 2-3 чека преди да може да ползваш тази опция. Може би е нужно да е свързан, някои имат изисквания за плащане само към вирифицирани акаунти.
2 - Това го пише в сайта им
3 - Да, линковете са от подобен тип, но преполагам, че ще го скъсиш ?
4 - Щом пише комисионна 75 процента, значи 75 отиват при теб.

Колкото до последния пост - да, вземат се пари АКО си ги изкараш.
 
От: Въпроси за Clickbank

Благодаря ти ! Ако някои иска да допълни нещо да заповяда :)

Ще отговоря като човек ползвал ги го преди година. Може да греша с отговорите, някой да ме поправи при грешки.
1 - Щом има вариант с пейпал, предполагам че ще се изисква получаване и осребряване на 2-3 чека преди да може да ползваш тази опция. Може би е нужно да е свързан, някои имат изисквания за плащане само към вирифицирани акаунти.
2 - Това го пише в сайта им
3 - Да, линковете са от подобен тип, но преполагам, че ще го скъсиш ?
4 - Щом пише комисионна 75 процента, значи 75 отиват при теб.

Колкото до последния пост - да, вземат се пари АКО си ги изкараш.
 

Горе