Въпроси за Zopim Live Chat

senik

Member
Здравейте,
От известно време обмислям да сложа чат в онлайн магазина, спрях се на варианта да използвам Zopim.
Въпросите ми са:
1. Някой който е използвам този чат може ли да сподели впечатленията си ?
2. Тъй като смятам да използвам платена версия, не става ясно таксата за какво се отнася , за един магазин и всичките служители в него като отделни оператори или таксата е за всеки оператор по отделно ?
3. Операторът обвързан ли е с даден фейсбук профил или се създава акаунт в самата платформа и ако е второто един акаунт може ли да се използва от няколко човека.

Изобщо споделете мненията си за този чат.
 
1. Blockable през Ghostery (при създаден и логнат acc в него се вижда и точният URL на блокираните .js scripts). Насочи се към такъв, който bypass-ва него. Разглеждаш тази тема. Има известни промени от тогава, напр. някои, които са били safe за ползване тогава (bypassed), вече са blocked. Tawk безплатният е такъв пример, беше добър;
2. Per rep/monthy;
3. fB acc не е нужен никъде. 1 reg, прави си Trial и разглеждаш админ панела къде, какво, що. Тестваш.

Мнения няма, отдавна не се използва нещо, което е blockable през Ghostery-подобните maddons. Ако искаш по-подробна статистика.

Това все едно да пращаш newsletter с картинки при положение, че 100% от тях са blocked при получателите. Безсмислено е.
 
аз ползвам безплатна версия на зопим, разликата с платената е , че можеш да чатиш само с един потребител

толкова ли много ще се чати в твоя онлайн магазин че да ползваш платена версия?

хубавото на зопим е че потребителите са свикнали с него и е приет почти като стандарт
 
аз ползвам безплатна версия на зопим, разликата с платената е , че можеш да чатиш само с един потребител

толкова ли много ще се чати в твоя онлайн магазин че да ползваш платена версия?

хубавото на зопим е че потребителите са свикнали с него и е приет почти като стандарт

Вкарваме доста сериозен трафик , постоянно има от 250 до 2000 потребители в сайта, не мисля, че безплатната версия ще е подходяща, а ако е ефективно, платената няма да представлява проблем.
 
Вкарваме доста сериозен трафик , постоянно има от 250 до 2000 потребители в сайта, не мисля, че безплатната версия ще е подходяща, а ако е ефективно, платената няма да представлява проблем.

Защо не си вземеш LiveZilla? Подобно е и имаш безплатна версия за тест.
 

Горе