Въпросче за адуордс

Sobieski

Well-Known Member
Преди да си легна набарах един купон за адуордс който е за 55$ и пише че като се регнеш ти дават 50 и 5 взимат за таксата добре де даже като
влязах в адуордс ми го изписа това и се регнах е хубо ама направих каминийй раоти.. и ми дава горе че иска да си платя там никаде не пише
че имам 50 и т.н. а на кампанията ми дава активна ?
 
дамз всичко си е ок само дето имам около 200 кликс на хербофинакс и няма продажба и сега се чудя кой продукт да промоутна... :(
 
Sobieski каза:
дамз всичко си е ок само дето имам около 200 кликс на хербофинакс и няма продажба и сега се чудя кой продукт да промоутна... :(
Може би трябва да поработиш върху sales page :roll: ...
 
Sobieski каза:
дамз всичко си е ок само дето имам около 200 кликс на хербофинакс и няма продажба и сега се чудя кой продукт да промоутна... :(

Може да са ти ги накликали конкуренти.
 
Sobieski каза:
дамз всичко си е ок само дето имам около 200 кликс на хербофинакс и няма продажба и сега се чудя кой продукт да промоутна... :(

Оправи си лендинг пейджа и наблягай на ключовите думи в него. ;)
Може да си аднеш един нейслетър, та поне да си запазиш посетителите до някъде. Винаги слагай по някой линк най-долу на страницата. Така, който не се интересува от съдържанието продължава навигацията с линка от долу.

Успех. :wink:
 
мдам на твои си сайт ще можеш да човъркашповече и освен това имам едно наблюдение че сините сайтове конвертитрат по добре от зелените така че тестваи с другия продукт
 
coolice каза:
мдам на твои си сайт ще можеш да човъркашповече и освен това имам едно наблюдение че сините сайтове конвертитрат по добре от зелените така че тестваи с другия продукт
Да, между другото по-успокояващ цвят винаги влияе на конверсията. По-добре се конвертират - а и изглежда доста добре синичкото за това - гледам че и Джо Бъкса имат сайт за такъв вид продукти на син сайт. Явно всеки продукт си има характерно си за него цветово възприятие, и клиента по-бързо свиква с продукта поставен на подходящият контраст. :wink:
 
пуснах рекламка за др продукт обаче

Показва ли се рекламата?
Не
Понастоящем ключовата фраза не пуска никоя от рекламите Ви.
Има няколко възможни причини, поради които вашата реклама не се появява за тази ключова дума, например: и тука е обяснено ...

само че мина един ден още не се е показала рекламата а цената на клик
е приемлива само това горе ... каква може да е причината и как да го оправя става въпрос за provigrax...
 
на мен ми се е случвало по цяла седмица да чакам да тръгне :shock: даже имам една от преди 4 дни не е тръгнала ама на края винаги тръгват така поне ще тие по споку че няма да се изкилкат без да си разбрал...


(сега е по добре някога афилиейтете бяха задължени да слагат едно aff в адурьдс рекламата)
 
ами защото когато бях сложил за продукта за косопада за около 20 мин и си тръгна рекламата и сега си викам абе закакво така... ;)
 
btw . относно синьото и аз съм му фен, но гледах проучване и там зеленото всяваше по-голямо доверие т.е. би трябвало да прави повече конверсия , но зависи и от ландинг пейджа както ти казаха вече иначе Х и чао ;)
 
Sobieski каза:
arsenal каза:
това първа реклам в адуърдс ли ти беше, демек първият адд ли?

Да...

пуснали са ти го бързо зада те превлекът като бъдещ рекламодател, в началото трябва да покажат че са бързи, иначе както кула каза ще ти го пуснат до седмица, спокото :)
 
arsenal каза:
Sobieski каза:
arsenal каза:
това първа реклам в адуърдс ли ти беше, демек първият адд ли?

Да...

пуснали са ти го бързо зада те превлекът като бъдещ рекламодател, в началото трябва да покажат че са бързи, иначе както кула каза ще ти го пуснат до седмица, спокото :)


много ме утеши цяла седмица... то сега и друг проблем ми дава изтрих кампанията и си направих нова щото не съм от тези които обичат да чакат
и ми дава че сам си минал дневния лимит за кампанията а аз туко що я
пускам как става тая работа...
 
незнам това е странен проблем :( и никога не ми се е случвало досега да вдигнеш млко лимита ? Нова кампаия ли направи или просто добави рекламка към старата тои адурдса показва с няколко часа закъснение кликовете за today старата да не е тръгнала
 
направих си ново ацц...и тогава иначе лимита дадах на 60/ден и пак е същото, невъзможно е след като имам 10 думички с по ~20цента някаде другада е проблема и затова ми е чудно ..
Код:
Показва ли се рекламата?
		Не
Достигнахте и надхвърлихте своя бюджет.
а даже и 1 клик не съм
получил и платил...
 

Горе