Въпрос за Хостингбългария

mitko83

New Member
Здравейте. Имам потенциално глупав въпрос. :(

Взех домейн и хостинг в Хостингбългария. Направих си настройките в КътФТП свързах се със сайта УЖ. В папка /public_html сложих един празен идекс да се отваря за сега празна страница. Обаче като въведа адреса на сайта ми веднага ме препраща в сайта на Хостингбългария където пише че Този домейн е регистриран от клиент на ... ... и тн.
Също така не мога да си вляза в Cpanel-а
:shock:
 
От: Въпрос за Хостингбългария

Какъв index сложи, виж да няма и техен, който не си махнал.
 
От: Въпрос за Хостингбългария

първо изтрих всичко което беше в папка /public_html като си въведа адреса на сайта пак ме препраща към сайта на доставчика. Няма грешки няма нищо. С мой идекс пак същото и темплейт вкарах не ми излиза. Пиша моя сайт зарежда и праща сайта на доставчика.
 
Аз не мога да разбера за услуги дето си имат съпорт защо се пише по форумите. Ние как да гадаем къде бъркаш? Вземи се обади на съпорта и те ще ти кажат дали има някакъв проблем при тях или ти не правиш нещо както трябва. Обзалагам се, че разговорът ще е по-кратък от 5 мин.
 
От: Re: Въпрос за Хостингбългария

Аз не мога да разбера за услуги дето си имат съпорт защо се пише по форумите. Ние как да гадаем къде бъркаш? Вземи се обади на съпорта и те ще ти кажат дали има някакъв проблем при тях или ти не правиш нещо както трябва. Обзалагам се, че разговорът ще е по-кратък от 5 мин.

Не можах да открия съпорт контакт в тяхния сайт. http://www.hostbulgaria.com/
 
Ами да не си си купувал хост от тях.
Ето какво пише на сайта:
Използвайте телефоните само за обща информация за услугите ни, а при конкретен проблем пуснете писмено запитване с e-mail!
Така че пускай един мейл тука: [email protected] и чакай отговор.
 
От: Re: Въпрос за Хостингбългария

Ами да не си си купувал хост от тях.
Ето какво пише на сайта:

Така че пускай един мейл тука: [email protected] и чакай отговор.

Благодаря ти за превода и оригиналността.

Други предложения и идеи.
 
От: Въпрос за Хостингбългария

Пиши им бе човек, какво искаш да ти кажем, след като си нямаме идея какво може да е!
 
От: Въпрос за Хостингбългария

Естествено че им писах. На тел никой не дига от 20-00 часа им звъня.

Лошо ли е че питах в този форум?
 
От: Въпрос за Хостингбългария

Какъв е шанса да не са се рефрешнали DNS-ите?

Никакъв купувам домеин от тях след плащането на домеина до два часа DNS-ите са ресетнати същото и при принасочването или ползването на мои DNS до два часа най-късно сърварите им са обновени. Не съм ползвал услугато ност от тях но съм сигорен че нещо не е направено като трябва. Така че пиши на съпорта ще ти отговорят.
 
От: Въпрос за Хостингбългария

При мен това твоето съобщение го изписва при неоправени DNS на домейна. Едва ли са нерефрешнати, защото при тях се опресняват адски бързо...
 
От: Въпрос за Хостингбългария

И аз имах този проблем през седмицата. Вчера писах на съпорта и ми върнаха, че проблема е оправен (а всъщност не е). Сега чакам да изтече "технологичното" време, което са описли в сайта, за да им пиша пак. Ако научиш нещо пиши.
 
От: Въпрос за Хостингбългария

Нужно ли е да променя DNS-ите на сърварите с тези които са ми пратили на мейла, след като ползвам някакви по подразбиране на Enom?
 
Разбира се, смени ги.
 
От: Re: Въпрос за Хостингбългария

Благодаря на всички които не умнееха по темата а се напрегнаха малко и помислиха. Оправих се. Явно проблема ми е бил в DNS настройките и редактирането на файл hosts в C:\windows\system32\drivers\etc\hosts
 
От: Въпрос за Хостингбългария

Отговора на хостбългария:
"Проблема ви идва от файла .htaccess в директория public_html
На ред 26 задавата index по дефолт и сървъра не може да чете
index.html (търси само index.php)
Също бяхте пропуснали едни кавички в синтаксиса на .htaccess, което
генерираше и други грешки."

Така, че погледни си .htaccess файла

P.S. Ако не си им писал, им пиши. Те ще решат проблема вместо теб
 
От: Въпрос за Хостингбългария

Човекът очевидно е адвансед хакер щом твори из hosts & .htaccess ама не знае, че неймсървърите е хубаво да се сетнат :)
 
От: Въпрос за Хостингбългария

Писах им. Отговора им беше че не са настроени правилно DNS-ите както предположихте и се оправих преди техния отговор. Вече не знам дали и те не са пипнали нещо друго.
 

Горе