Въпрос за класиране в гугле

truestory

New Member
Здравейте! Чудя се следното нещо, в момента имам дартс блог и му търся домейн. Както и да е намерих един подходящ, но в момента по ключовата дума "дартс техники" сайтът ми е на 8-ма позиция, 1-ва страница в гугле. Въпросът ми е, ако му сменя домейна дали ще си запази позицията?

БТВ, само да не почнете да ме храните заради елементарния въпрос, нали все някой трябва да питам за да се науча.
 
От: Въпрос за класиране в гугле

Ако сайта ти е на нормален хостинг, сложи редирект 301 във htaccess файла към новия домейн и си пренеси сайта на новия домейн.

http://www.isitebuild.com/301-redirect.htm - тука пише как, например
 
От: Въпрос за класиране в гугле

Сайтът ми е блог тоест, объркал съм се. Направих си го в блогър, защото дартса ми е хоби и почнах да пиша това, което знам. Не усетих, кога се класирах на 1-вите страници, както и кога съм натрупал посетители. Затова сега искам да си взема домейн и да се занимавам малко по-сериозно.
 
От: Въпрос за класиране в гугле

Нортант това е много добра идея. В момента се занимавам с кашбурнерс още имам неща да оправям и след това мисля, че ще почна с този сайт. БТВ това ми е първия сайт, с който съм се класирал на 1-во място в гугле по ключова дума.
 

Горе