Въпрос за неоген

CyberBass

Member
Здравейте !
Искам да попитам някой дали знае що за сайт е това
partniori.neogen.bg смисъл дават ли пари и ако дават как изпащат натрупаните суми банкова сметка или чек ?
 
От: Въпрос за неоген

Навсякъде виждам само отрицателни коментари за neogen.
 
От: Въпрос за неоген

хм писах и в други форуми никой нищо не ми казва за тоя неоген :( тия дни ще се регна че сега излизам и ще ви кажа за какво иде реч :)
 
Не съм виждал реклами от Неоген по сайтове от доста дълго време, последния път като пробвах да поставя банер с техни реклами изкарваше само бяло поле. Явно са оставили рекламната мрежа на самотек. :(
 
От: Въпрос за неоген

И аз съм чувал че ромънците пържат в кинтите, нестига че има се плаща добре от рекламудателите, пък и пържат афилиейтите си с паричните им постъпления. Този неоген е българския изитрейд. Поне така ми изглежда отстрани.
 
От: Въпрос за неоген

айде собственика на music-b0x.com тъй като гледам е сложил реклами на неоген-а да каже поне струва ли си ?
 
От: Въпрос за неоген

Аз се опитах да ги пробвам отново преди около месец, но все още продължават да не стават... :( Бяха добри до преди година и половина-две. В момента се показват само вип обяви от bestjobs.bg и някакви други обяви, ако има, най-много Караджъ Турс. Плачевна кликаемост, иначе един клик е в повечето случаи 10 стотинки, най-малко 7. Все още имат проблеми с белите полета, особено вечер, когато са се изчерпили зададените кликове за кампания за деня.
 
демек страдат от липса на рекламодатели ? това явление се наблюдава и при други фирми ... Явно трябва да се работят в тази насока

пп Поне засега май най-лесно е с адурдс ако искаш да почнеш да рекламираш ти трябва само карта а целият процес отнема (ако знаеш какво правиш) около 5 минути и малко повече ако незнаеш....
 
От: Въпрос за неоген

Ами не знам доколко "страдат" е точната дума... просто са го оставили на заден план, никой не развива тази платформа, дори не е мигрирана към Neogen 2.0. Демек, ако някой се излъже да им рекламира или да им ротира рекламите - добре е дошъл, иначе те от това гладни няма да останат.*:mrgreen:

А иначе май наистина "Адсенс" глътна всичко... след като свърши рекламната кампания на Дир-а в Изитрейдър (няма да коментирам всичките съобщения за "спиране" и "почване", които пращаха, срокове, които не спазиха и т.н, че ще е смешно ;) ), изведнъж се оказа, че в Изитрейдър почти нищо не е останало... Дано нещата се променят, дано и etarget се пораздвижат, все пак да има някаква алтернатива ;) Не че Изитрейдър са лоши, но сякаш тенденцията е низходяща...*:(
 
От: Въпрос за неоген

Само да вметна, че гледам сайтът на Неоген Bestjobs бая е дръпнал, съответно в партньорската програма здраво е наблъскано с реклами /обяви/, променен е малко стилът на показване на рекламите, има и картинки ала рекламите на Дир.бг, та с две думи... в момента Неоген при мен са по-добре от Изитрейдър. При изитрейдър около 016% - 0,19% ми кликат по рекламите (в по-силните им периоди е имало и по 0,30%), докато в момента при Неоген кликовете ми твърдо са над 0,20%, като плюс това всички абсолютно са по 10 стотинки. Пробвайте ги ;) Дано това стимулира Изитрейдър да се постегнат, щото принципно имат.. по-голям потенциал като цяло, според мен. Естествено, не зависи само от тях, а и от рекламодатели, но все пак ;)
 

Горе