Въпрос за плащане на реклама във Facebook

pspm-blog

New Member
Здравейте, нов съм във форума и тъй като не съм наясно с някои неща, реших да създам нова тема и евентуално да получа отговор. :)
Онзи ден реших да пробвам рекламата във фейсбук, като бууст-нах дадена публикация от страницата ми.
Бях направил кампанията за един ден за сравнително дребна сума (като за първи път), но въпреки това останах общо взето доволен.
Въпросът ми е има ли някакъв краен срок от дни за плащане на разходите?
Пробвах преди малко да платя, като цъкнах на pay now, но ми изписа, че няма как да платя, тъй като разходите ми са по-малко от 10 евро.
П.С. С карта на уникредит съм, ако има някакво значение.
Мерси предварително за вниманието. :)
 
Последно редактирано:
От: Въпрос за плащане на реклама във Facebook

Има си определени лимити , които мисля имаше възможност да се пипат разгледай из настройките при плащане. Обикновенно фейса си ги взима от картата ти когато стигне дадения лимит. Не се притеснявай - ще си ги вземе. Ако няма пари ще продължава да пробва докато проима и си ги дръпне.
 
От: Въпрос за плащане на реклама във Facebook

Ами, сега гледам, че прагът ми на фактуриране (billing threshold) е 20 евро.
Това има ли някаква съществена връзка и трябва ли да го променя на по-малка сума?
 
От: Въпрос за плащане на реклама във Facebook

Ами, сега гледам, че прагът ми на фактуриране (billing threshold) е 20 евро.
Това има ли някаква съществена връзка и трябва ли да го променя на по-малка сума?

Ако искаш да плащаш на по малък праг го промени . В момента когато минеш 20 евро ще тръгне да ги дърпа от картата , която си сложил за платежно средство.
Но не е задължително да го променяш.. нищо не ти пречи да си го оставиш така и при следващи реклами , когато минеш тази сума ще ти ги дръпне.
 
От: Въпрос за плащане на реклама във Facebook

Хм, пробвах, ама ми изписа, че 20 евро е минимума. ;D
Както и да е, мерси за разясненията. :)
 
От: Въпрос за плащане на реклама във Facebook

Не се притеснявай, те си знаят работата - за теб няма да има нищо отрицателно, ако са искали досега са щели да си ги вземат, затова няма да получиш бан. Все пак имай впредвид това задължение при следващи плащания.
 
От: Въпрос за плащане на реклама във Facebook

Здравейте, пак съм аз. :)
Днес фейсбука ми изписа съобщение, че не са могли да ми вземат парите от картата и се зачудих кво да правя...
Картата ми е на уникредит, а аз съм задал като метод на плащане да е кредитна или дебитна, така че мисля, че не е от там проблема...
Номера на картата, който съм посочил е 16-цифрения, който е изписан на предната част от картата...
Като код за сигурност пък съм посочил последните 3 цифри, които са изписани на задната част от картата ми...
Останалото като адрес, пощенски код и т.н. мисля, че е ясно, и че не е там проблема....
Ще се радвам, ако ми помогнете. :)
 
От: Въпрос за плащане на реклама във Facebook

Сега се сещам, че преди не можех да платя сам, тъй като разходите ми са по-малко от 10 евро.
И след втората реклама, която направих наскоро, все още - пак са по-малко.
Дали от там е проблема?
 
От: Въпрос за плащане на реклама във Facebook

Едва ли , те са се опитали да ги дръпнат от картата щото е края на месеца , ако си сигурен че имаш парите в картата , може би някакъв проблем със самата карта - въпреки че ми звучи странно... ако имаш друга карта , пробвай да я добавиш нея като платежно средство.
 
От: Въпрос за плащане на реклама във Facebook

Здрасти, и при мен е така. Вече 2 дни се мъча да се издължа към фейса по двата начина - пейпал и директно с визата, но и с двата начина резултата е "Payment Status - Failed"
Картата има пари естествено. В интерес на истината, не съм минал 25$ Billing Threshold, но пък гледам че си ги търсят.
К'ви са такива тия хора, ти им буташ парички в ръчичките - те не искат да взимат...
 
От: Въпрос за плащане на реклама във Facebook

Ами, аз лично установих, че картата ми е Vpay, а не Visa (малка, но съществена подробност) и за т'ва може би фейсбука не ще да ги дърпа.
Дано ме изтърпят още една седмица, докато се сдобия с нова карта. :)
 
От: От: Въпрос за плащане на реклама във Facebook

Възможно ли е картата да е изтекла, да е била валидна да речем до средата на март тази година?
 
От: Въпрос за плащане на реклама във Facebook

Не е от изтичането, те приемат само VISA и Mastercard (за дебитни карти).
Колега не се притеснявай, че не си дърпат парите, те ще намерят начин. Аз познавам хора, които са върли в далаверите и цакат фейсбук по един метод с над $10к на месец... ;)
 
От: Въпрос за плащане на реклама във Facebook

Не е от изтичането, те приемат само VISA и Mastercard (за дебитни карти).
Колега не се притеснявай, че не си дърпат парите, те ще намерят начин. Аз познавам хора, които са върли в далаверите и цакат фейсбук по един метод с над $10к на месец... ;)

как ????????
 

Горе