Въпрос за 2 домейна които притежавам

Kenthon

Member
Здравейте,

От известно време имам 2 домейна които не знам дали си заслужава да ги държа въобще.

The-pizza.com и thepizza.org

Какво мислите? Че нещо всяка година си цъка renew, пък нищо не ги правя.
 
Интересни са, кратки, макар с тия тирета и org - сякаш можеш да им вземеш поне цените.за подновяване. Опитай в estibot - виж колко ти ги показва като цена и прецени ;)
 
Бих го направил за директория за фирми за доставка на пица онлайн, но само за САЩ и категории по щати и градове. WP няма да ти свърши много работа, трябва да е нещо на custom система като Laravel.
 
Бих го направил за директория за фирми за доставка на пица онлайн, но само за САЩ и категории по щати и градове. WP няма да ти свърши много работа, трябва да е нещо на custom система като Laravel.
отиде във унито и почна с повод и без повод да повтаряш тия мантри.
Ама от километър си личите кадрите на унитата.
 
Коя мантра? В софтунито напрягат на symfony, нещо супер неприложимо за rapid dev, Laravel е истината.
 
И двете са подходящи за rapid dev. На symyony се изискват повече знания, докато laravel е beginner-friendly. Вдигал съм сайт на symfony два пъти по-бързо от на laravel, на хакатона във фирмата ми. Всичко зависи от ситуацията... Пък и symfony е навсякъде дори в laravel. И в конкретния кейс на човека wp ще му свърши работа...
 
На мен в симфони повечето неща не ми допадат, защото отнемат повече време. За справка едни роли и потребители и донагласянето им в security yaml файла си е трудоемко. Има и други неща, като цяло анотациите не ми харесват изобщо.
google-trends-best-php-frameworks-comparison.png


А вмомента пиша проект на него, и повече едва ли ще го пускам.
 

Горе