1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Въпрос за Adobe creative cloud

Дискусията в 'Инструменти за Уебмастъри - Webmaster Tools' стартирана от khadoo, Ноем 18, 2017.

1. khadoo

khadoo Member

Рег.:
    Ноем 12, 2007
    Съобщения:
    63
    Харесвания:
    0
    Точки:
    6
    Място:
    London
    Как мога да купя пълният пакет програми на Адоб (Криейтив клауд) с отстъпката за ученик, учител или студент като не спадам към нито една от гореизброените категории? Може ли на името на приятел, който живее и учи в чужбина и университета му е от акредитираните от Адоб? Другият въпрос е, че от българският сайт на Адоб даже не ми дава директен шопинг карт за покупка, когато става дума за секция "Учащи" (т.е. с отстъпката), а ми лоудва списък с БГ ритейли, които хал хабер си нямат (обадих се на двама, трима. Единият даже не знаеше, че продава пакетите на Адоби).
    Разберете ме най-лесно ми е да кракна програмите, но не искам пиратски истории с непълни функционалности и крашнати уиндоуси. От друга страна пълната такса за целият пакет 120 лв месечно при годишен абонамент ми е малко солена на този етап. С отстъпката за студенти се побирам идеално в бюджета ми.

Моля помогнете. Благодаря!

2. jair

jair Active Member

Рег.:
    Март 3, 2013
    Съобщения:
    347
    Харесвания:
    86
    Точки:
    28
    Всъщност използването на студентски лиценз, без да имаш право на това си е "пиратска" история :) Но като цяло нямаш проблем - лиценза позволява да се активира на два компютъра, само един може да ползва софтуерите в даден момент. Т.е. твоят приятел от чужбина се абонира, дава логина си и просто не трябва да работите по едно и също време. Няма ограничения по държава, до колкото знам, лиценз купен през немски университет може да се логва тук.

3. karlson

karlson Active Member

Рег.:
    Дек 30, 2016
    Съобщения:
    330
    Харесвания:
    57
    Точки:
    28
    Абе що се занимавате да им купувате скапаната скъпа продукция на тея бе. Слагайте Gimp и се учете на безплатно и хубаво.

Сподели страницата