Въпрос за Analytics и Blogger

bgtifo

Well-Known Member
Здравейте колеги,

този Blogger ми се вижда по сложен от Wordpress, явно защото никога не съм работил с него...

Искам да попитам кода, който се генерира от Analytics трябва да се сложи във всички страници на сайта (според написаното)... А трябва ли да го слагам в HTML на всеки пост/статия?

Също така имам само една индексирана страница и това е главната урл-а на сайта. В webmaster tools на графа DNS ми излиза едно триъгълниче с удивителна не знам защо като всичко съм направил както трябва.

Моля за информация.
 
От: Въпрос за Analytics и Blogger

Влез в Настройки, там се слага номера на аналитикса.
 
От: Въпрос за Analytics и Blogger

Да, махни го, номерът който си вкарал е достатъчен. :)
 
От: Въпрос за Analytics и Blogger

Махнах го HTML кода от страниците и не ми отчита посещения... Сложих го пак в HOME и започна да ми отчита защо така?

Май ще се наложи да го сложа и по другите страници, само не знам на самите постове, дали има смисъл да го слагам.

Иначе в Settings --> Google Analytics --> Analytics Web Property ID: пейстнах кода UA-XXXXXXXXXX-1
 
От: Въпрос за Analytics и Blogger

Иначе в Settings --> Google Analytics --> Analytics Web Property ID: пейстнах кода UA-XXXXXXXXXX-1

Махай HTML кода, който си добавил ръчно, това е напълно достатъчно!
 
От: Въпрос за Analytics и Blogger

Направих го обаче като махна HTML кода и оставя само този в Analytics Web Property ID не ми отчита посещенията.

Както го вкарам HTML кода под страницата започва да ми ги отчита... Нещо някакъв бъг ли има, друго ли е не мога да разбера.
 
От: Въпрос за Analytics и Blogger

Когато сложиш кода, погледни в Аналитикса, там си пише дали го отчита или не.
 

Горе