Въпрос за BidVertiser

KoMaHgOc

Member
Досега BidVertiser ми отчита само импресии, а нито един клик не е отчел. На какво се дължи? Тези импресии плащат ли се ?
 
KoMaHgOc каза:
Досега BidVertiser ми отчита само импресии, а нито един клик не е отчел. На какво се дължи? Тези импресии плащат ли се ?
Не за съжаление, само докаран трафик. А какви адове ти излизат на сайта? На мен по едно време (като си ги държах), излизаха някакви рекламки, които нямаха нищо общо с тематиката на сайта ми. Доста странно, но факт.

А всички знаеме че ако посетителя е дошъл от "online gambling", няма да кликне на реклама с тайтъл: "Cheap Hair Loss Cure".
 
BidVertiser са смотаняци. Ползвах ги за около месец на няколко различни сайта с различна тематика (технологии, клюки, видео игри, козметика и т.н.). Винаги ми показваше реклами, които нямат нищо общо със сайта. За един месец нямах нито един клик, и заради това ги разкарах. Шибана работа.
 
Някаде някои се беше похвалил отначало супер таргетирана реклама с добри цени на клик и после почват да показват всякакви нетаргетирани шитове с малка цена на клик
 
Blinky каза:
А всички знаеме че ако посетителя е дошъл от "online gambling", няма да кликне на реклама с тайтъл: "Cheap Hair Loss Cure".

Що бе? Може да е някакъв плешив комарджия.

Сега по темата. Къде и как си сложил рекламите? И все пак за колко импресии става въпрос?
 
lyust каза:
Сега по темата. Къде и как си сложил рекламите? И все пак за колко импресии става въпрос?

Рекламата ми на началната страница. Импресиите за 3 дена почти, са 181
 
Alert
Your account is currently offline.
In order to start displaying your ads please add funds to your account:
Kvi pari,kvo 4udo?

Регнал си се като рекламодател. Четете малко ве хора.
Аз преди малко сложих на един от мойте сайтове BidVertiser да видим какво ще стане. Направи ми впечатление, че веднага ми наизскачаха рекламите на Jabse :)
 
Изкарах първите 3 цента :) да видим... с adsense сайта правеше към 150$ месечно да видим следващия месец колко ще изкара от тия пичове
 
те отначало са доста таргетед и кликовете са добри ама после рекламите стават нетаргетирани и си е...ло капака...

Забелязвам... от както съм сложил имам само 3 клика и 16 цента... което за този сайт е супер малко. С adsense имаше CTR ~10% и средни дневни приходи ~3,50$ усещам как ще им пиша на господата от google да махнат бана на сайта в adsense :)
 

Горе