Въпрос за Etarget

Здравейте колеги,

Искам да ви попитам относно In-text на Etarget! Някой ползвал ли е In-text и има ли ефект от него.
Другият ми въпрос към по опитните с etarget е дали ако ги сложа на един сайт с adsense ще има проблем?
В смисъл дали ще ми падне печалбата от adsense заради etarget или това няма да окаже почти никакво
влияние и единствено печалбата ще ми се увеличи. :)
 
От: Въпрос за Etarget

Интересно си сложил новите реклами на Етаргет, но покриват тези на Г. и това може да ти навлече неприятности ако се забележи от когото не трябва
 
От: Въпрос за Etarget

Интекста има добри кликове по някога, но не е много ефективен, и не няма да имаш проблем за това, че ползваш и адсенс и етаргет. За печалбата от адсенса не мога да кажа, но мисля, че няма да ти падне.
 
От: Въпрос за Etarget

Интересно си сложил новите реклами на Етаргет, но покриват тези на Г. и това може да ти навлече неприятности ако се забележи от когото не трябва

Нямам предвид сайта в подписа ми! Става въпрос за един друг доста по-посещаван сайт, на който имам само adsense.

Благодаря ви все пак и на двамата за съветите! :)
 
Гледам, че етаргет са почнали да рекламират вибратори, секс шопове и т.н. Това не може ли да доведе до евентуален проблем с адсенс?
 
Как е положението с приходите от етаргет при вас. При мен последните месеци умря.
 
Аз ги сложих от месец и нещо насам и съм доволен. В сравнение с adwise са много по-добре.
 

Горе