Въпрос за Google Analytics

clooby

Member
Здравейте,
Моля за малко помощ, относно Google Analytics.

Искам да проследявам основен домейн и поддомейни. Добавил съм реда _gaq.push(['_setDomainName', '.domain.com']); в кода, който код е сложен на индекса на основния домейн и на индексите на поддомейните.

Като подпрофили в Anlytics съм направил всички поддомейни с техните url и очаквах избирайки статистика на подпрофил да виждам данни само за съответния поддомейн, но навсякъде е едно и също - обща статискита за всичко. Слагам някакви филтри на подпрофилите, нищо не се променя...

Най-дразнещото е как в меню "Съдържание на сайта/ Страници" виждам че главната страница "/" е посетена прмерно 1000 пъти, но това са общи посещения за главната на основния домейн и главните на поддомейните...

Някой може ли да каже как си следи статистика от поддомейни. С един UA-XXXXXXXX-X ли го правите или за всеки поддомейн си правите отделен номер? Мислех да направя отделни, но така няма ли при преминаване от главния домейн към поддомейн, който се траква с ново UA-XXXXXXXX-X, да го смята за напускане на страницата и съответно връщането от поддомейн към главния да смята поддомейна за референтен сайт?

Благодаря предварително на всички, които биха ми помогнали!
 

Горе