Въпрос към колегите с фирми

galinstefanov

Well-Known Member
Как вървят цените на печатите ?
Бихте ли ми препоръчали някаква агенция или уеб сайт, в който мога да поръчам изработка на печат.
От Стара Загора съм, но може и по интернет да поръчам.

Поздрави,Г.Стефанов!
 
От: Въпрос към колегите с фирми

Благодаря за отговора Fozzy, ще проверя през идната седмица за какво иде реч на място в техен офис.
 
От: Въпрос към колегите с фирми

Аз имам джобен печат. Голям е колкото визитка, дебел е малко повече от Schneider химикалка ако това те ориентира :)
Излезе ми 40 или 45лв. и хубавото е, че е супер компактен и мога да си го нося в джоба на костюма и да го взимам като пътувам.
 
От: Въпрос към колегите с фирми

Аз имам джобен печат на едната фирма и е доста по-удобен от големите като цената му беше 18лв. (Препоръчвам ти малък защото почти за всяко, ако не и за всяко ходене до банката най-малко ти трябва а когато носиш и документи се чудиш кое как... а аз не обичам чанти). Има едно момче до съда в Пловдив, което ги изработва за 10 минути. Пращам ти на ЛС Телефона и адреса ако имаш интерес :)
 
От: Въпрос към колегите с фирми

9,90 за клише и 24 лв за машинка
или само на дръжка
 
От: Въпрос към колегите с фирми

С онлайн поръчка е малко сложно,
то може, но като ти го доставят искаха някакъв документ да им представиш нещо копие ли вземаха не мога да си спомня
 
От: Въпрос към колегите с фирми

То не си струва, навсякъде където съм питал за цени ми казват между 20 и 25 лв с изработката.
 
От: Въпрос към колегите с фирми

Нужно е само копие от съдебно решение. Може и по мейл да се прати. И аз мога да го направя с механизъм R30 за 23,50 лв. Trodat printy 46030 можеш да го видиш. Но офиса ни е в Нова Загора ти си прецени мога и по автобус да ти го пусна мога и по куриер ако искаш без да мръднеш да е при теб :)
 

Горе