Въпрос относлно линк

realdark

Member
Здр.

Въпроса ми е следния. Днес докато си преглеждах пощата видях, че съм получил съобщение от фирма която иска да си купи линк в моя магазин и блог. Фирмата е от моята ниша и се занимава с застраховане и ми предлага 100$ на месец за текстовия линк. Дали е добра идея да им сложа реклама в магазина и блога ми? Ако да, дали ще е много дразнещо това линкче да бъде под описанието на магазина ми? Това е от мен.
 
От: Въпрос относлно линк

Клиенти няма да ми вземат защото аз продавам стоката а тя ги застрахова :), а и това си е тергетиран трафик за тях :). По скоро ме интересува дали няма да се дразнят клиентите от това линкче. Клиента е над всичко :).
 
Първо може да си порецакаш сеото на сайта
мен ми изглежда скам защото е много за линк доклокот съм разглеждал цени за тези пари е за пр 7+ (не съм много запознат)
 
От: Въпрос относлно линк

яки са ...от онлайн гледна точка, дори и bbc дава линкове към тях.
 
аз бая съм ьсе нагледал на спам затова така ако са сериозни защо не иначе

Код:
Hi,

We've seen your website at..............
and we love it!

We see that your traffic rank is 11425444 
and your link popularity is 0. 
Also, you have been online since <Online since>. 

With that kind of traffic, we will pay you up to $4,800/month 
to advertise our links on your website.

If you're interested, read our terms from this page:
......................
 
От: Въпрос относлно линк

Писмото което получих няма общо с това писмо :), утре ако получа плащане ще пиша.
 
От: Въпрос относлно линк

Върви и си вземи едно порядъчно уиски и пий за тяхно здраве :) Още дълго време да ти плащат по 100$ на месец.
Честито колега.
 
От: Въпрос относлно линк

Още дълго време да ти плащат по 100$ на месец.
Ако шитнеш още 2 такива линка, все едно си дал един двустаен апартамент под наема в някой "среден" квартал. Предимството на един онлайн бизнес, а?:) Успехи и честито и от мен.;)
 
От: Въпрос относлно линк

Да ти е честито :) дано още такива линкове да продаваш
П.П. Блинки за 200$ на месец мисля че може да се вземе гарсониера :)
 

Горе