Въпрос относно блогър и адсенсе

unisx

New Member
Значи ситуацията е следната. Имам блог, който е одобрен от адсенс и показва реклами. Искам да направя втори блог от същия профил в блогър. Въпросът ми е ще мога ли сложа реклами от адсенс и на втория блог, който е примерно за снимки и клипове? Ще има ли проблем адсенс да ми показва реклами в блог без писмено съдържание, например снимки?
 
От: Въпрос относно блогър и адсенсе

Ще работи, но няма да изкарваш много
 
От: Въпрос относно блогър и адсенсе

Това което аз ще кажа, може би няма да ти хареса, но да ще има проблем ако постваш само снимки и видео клипове без текст.
Може да издържиш известно време, няколко месеца но рано или късно ще се заядът. Да ли ще ти пишат в профила, да ли ще блокират сайта или направо акаунта си е неизвестно.

Предлагам ти да реализираш проекта но и да слагаш текстове, примерно какво ще се види на видео клипа и т.н ( 2-3 изречения поне )
 
От: Въпрос относно блогър и адсенсе

Благодаря ви за информацията :)
 
От: Въпрос относно блогър и адсенсе

И аз да питам нещо по темата. Когато се добавя информация към вече съществуваща статия отчита ли се от гугъл като активност ( както новата тема )? За блогер става въпрос.
 
От: Въпрос относно блогър и адсенсе

И аз да питам нещо по темата. Когато се добавя информация към вече съществуваща статия отчита ли се от гугъл като активност ( както новата тема )? За блогер става въпрос.

Редовно минават ботове и ще се отчете промяната ако сте въвели ново садържание във вече стара публикация.
 

Горе