Въпрос относно притурка в блогър

unisx

New Member
Здравейте, пак съм аз :D Отново ми изникна проблем в блогър, с който не мога да се оправя. Всичко в блога ми беше наред, но реших да опитам да си сложа нов шаблон на блога, който видях в нета. Естествено, направих си копие на кода, ако нещо се обърка. Та имам следния проблем. След като видях, че новия шаблон не ми допада реших да си възтановя стария и след като го направих ми се появи ето това http://s10.postimg.org/k5vlupafd/1222.png , което седи в блога ми и не мога да го махна по никакъв начин, опитах от оформлението в блогър, но съответната притурка не ми дава нито да я преместя, нито да я изтрия както е при другите. Ще се радвам ако някой може да ми даде повече информация.
 
От: Въпрос относно притурка в блогър

Намери съответната притурка в хтмл кода. Това става най лесно като и сложиш заглавие от горе на Title. след това търсиш това заглавие в хтмл кода.
Търси се с Ctrl+F ако не знаеш. Като намериш реда на притурката промени locked='true' на locked="false"
Като го сейвнеш отиди където са ти притурките и ще имаш бутон Remove за да я премахнеш напълно.
 
От: Въпрос относно притурка в блогър

По първия начин няма това, за което говориш

<Variable name="body.background" description="Body Background" type="background"
color="$(body.background.color)"
default="$(color) none repeat scroll top left" value="$(color) url(//themes.googleusercontent.com/image?id=0BwVBOzw_-hbMNjViMzQ0ZDEtMWU1NS00ZTBkLWFjY2EtZjM5YmU4OTA2MjBm) repeat-x fixed top center /* Credit: Jason Morrow (http://jasonmorrow.etsy.com) */"/>
<Variable name="body.background.gradient.cap" description="Body Gradient Cap" type="url"
default="none" value="none"/>
<Variable name="body.background.size" description="Body Background Size" type="string" default="auto" value="auto"/>

<Variable name="tabs.background.gradient" description="Tabs Background Gradient" type="url"
default="none" value="url(//www.blogblog.com/1kt/awesomeinc/tabs_gradient_light.png)"/>


Това е кода. Искам да премахна Jason Morrow. Можеш ли да ми кажеш кое точно да затрия, за да не го объркам отново :D
 

Горе