Въпрос относно Adsense приходи.....

bad_boy

Member
Здравейте, имам един въпрос който ме интересува и се надявам да ми отговорите, вчера един мой приятел си открил адсенс профил и когато влизал му се показал договора който ние всички приехме и ми каза че в него имало някаква опция, че ако гоогле открие някакви проблеми с профила, можел да си иска парите който са изплатили три месеца назад? Някой от вас да знае нещо по този въпрос?
 
От: Въпрос относно Adsense приходи.....

Не знам има ли такава клауза, но според мен да се искат обратно пари, които веднъж са изплатени е предварително загубена кауза.
 
За първи път чувам подобно нещо, а и обикновено чета с какво се съгласявам. По-скоро не е разбрал нещо.
Главното правило на Google е че нито те имат задължения към теб, нито ти към тях.
Така, че ми се струва абсолютно невъзможно със задна дата да претендират за пари.
 
От: Въпрос относно Adsense приходи.....

Аз съм получавал писмо даже го бях пуснал някъде тук в което гуугъл заявява че има съмнения за измама и ако продължим може да преизчисли плащанията , което означава че може и да си поиска обратно пари.
 
От: Въпрос относно Adsense приходи.....

значи това което съм чул е вярно... :(
 
Re: От: Въпрос относно Adsense приходи.....

Аз съм получавал писмо даже го бях пуснал някъде тук в което гуугъл заявява че има съмнения за измама и ако продължим може да преизчисли плащанията , което означава че може и да си поиска обратно пари.
Измамата да не е била свързана с fraudulent clicks? Защото в такъв случай наистина преизчисляват, но за деня или максимум за предишния ден. Но това не са пари, които вече си получил, така че нищо няма да се наложи да връщаш от джоба си.

Според мен цялата история се дължи на недобре прочетено/неразбрано съобщение.
Досега няма случай някой да е връщал пари на AdSense от джоба си.
 

Горе