Въпрос относно AdSense...

v1ppers0nn

Member
Здравейте, от скоро използвам AdSense на 2 сайта и виждам, че на current balance имам 0.10, на last 28 days пише 2.47 а на page RPM 0.06... Защо се получава така? Тоест имам в момента 10 цента, а през последните 28 дни имам 2.47, но къде са те? Не съм теглил...
 
От: Въпрос относно AdSense...

Е то има Адсенс на български. Така по-лесно ли ти е на английски?

Текущо салдо: Парите, които са се натрупали от предния месец и следва да ти се изплатят след като достигнеш 70 евро. Тук не са включени тези от текущия месец.
Последните 28 дена: Парите, които си изкарал за последните 28 дни.
page RPM =
Приходите на хиляда импресии (RPM) на страница се изчисляват чрез разделяне на прогнозните Ви приходи на броя показвания на страница, които сте получили, и умножаване на резултата по 1000.

RPM на страница = (Прогнозни приходи / Брой показвания на страница) * 1 000

Ако например сте спечелили прогнозна сума 0,15 щ.д. от 25 показвания на страница, то RPM на страницата Ви ще бъде (0,15 щ.д. / 25) * 1 000 или 6 щ.д.
https://support.google.com/adsense/answer/112030?hl=bg
 
От: Въпрос относно AdSense...

А защо парите от последните 28 дни не са еднакви на тези от сегашното салдо? Профила ми е нов, трябва да са еднакви.
 
От: Въпрос относно AdSense...

А защо парите от последните 28 дни не са еднакви на тези от сегашното салдо? Профила ми е нов, трябва да са еднакви.
Като приключи месеца, тогава ти ги добавят към current balance.
 
От: Въпрос относно AdSense...

Ясно, благодаря за отговорите. А чух, че до около 10 долъра могат да ми спрът акаунта.. това вярно ли е?

Могат когато и както си поискат да ти го спрат. Прочети им правилата.
 
От: Въпрос относно AdSense...

Четох ги, но много хора се оплакват за спрени акаунти без причина. Като цяло никога не съм кликал на реклама и имам 3 реклами на страница, мисля, че това са най-важните им правила... Нещо друго да ме съветваш?
 
От: Въпрос относно AdSense...

Четох ги, но много хора се оплакват за спрени акаунти без причина. Като цяло никога не съм кликал на реклама и имам 3 реклами на страница, мисля, че това са най-важните им правила... Нещо друго да ме съветваш?

Адсенс те удрят в сърцето обикновено - при мен се е случвало 2 пъти. Нали работиш с месец напред и 3-4 дни преди да си вземеш паричките те банват и гориш с парите за 2 месеца...
 

Горе